Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Elrontottam a fogyokuram?

Elrontottam a fogyokuram?

Figyelt kérdés
Ezen a heten nem ettem kenyeret, helyette puffasztot rizset ettem egy nap kb 6 db-ot rajta sonkaval es sajtal,napkozbe ettem 2 almat salatat,zoldsegeket..Ebedre ettem valami masodikot vagy levest de nem sokat..Igaz,hogy nagyon hizlal a puffasztot rizs,es hizni fogok tole?

2014. ápr. 20. 10:15
 1/8 anonim ***** válasza:
és ez hol diéta? hát az ész megáll
2014. ápr. 20. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Komolyan nem értem hogy aki fogyózni akar az miért képtelen utánanézni egy normális étrendnek a neten..


A pufirizs tele van szénhidráttal.

2014. ápr. 20. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Visszavettél a ch-ból és a gluténból, ez kezdetnek jó.


Egyébként meg tényleg csak kezdet. Így tovább, jövő héten hagyd a rizst.

2014. ápr. 20. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Puffasztott rizs egy nagy semmi. Ennyi erővel akár még kenyeret is ehettél volna...
2014. ápr. 20. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Inkább egyél helyette egy szelet teljes kiőrlésű kenyeret, hozzá sonka, főtt tojás, sovány sajt és zöldség.
2014. ápr. 20. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Milyen az a kenyer??dragabb sokkal mint a sima? Barna magvast fogyasztok,az nem jo ? Koszonom elore is
2014. ápr. 20. 13:56
 7/8 anonim ***** válasza:
Barna kenyér = keményítő + glutén!
2014. ápr. 20. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 ivcs válasza:
2014. ápr. 20. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!