Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Diéta alatt mit szabad enni...

Diéta alatt mit szabad enni és mit nem? Fogyni vágyók, hogy csináljátok?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy nagyon sok kérdés van már ebben a témában, olvasgattam sokat, de most összezavarodtam.

10 kilót szeretnék fogyni 3-4 hónap alatt. Azzal tisztában vagyok, hogy a fogyás alapja az, hogy kevesebb kalóriát kell bevinni, mint amit elégetünk egy nap. De nem mindegy miből visszük be. A finomított lisztes, cukros dolgok tudom hogy a legkárosabbak és felejtősek, ezeket mindenképp elhagyom húsvét után. Azonban én szeretem a tejeskávét, a natúr joghurtot, a túrót és nem szeretem a zsíros húsokat ételeket.

Ti hogyan diétáztok, hogyan tudtok fogyni? Tapasztalatokra lennék kiváncsi.

Szénhidrát- vagy zsírbevitel csökkentő diéta? Kalóriaszámlálás vagy csak szénhidrátszámlálás? Sovány tejtermékek beilleszthetők a diétába vagy inkább kerülendők? Naponta sokszor kell étkezni vagy elég a szokásos 3-szor? Tudom, hogy mindenki másképp reagál különböző élelmiszerekre, de nagyon kiváncsi vagyok, hogy kinek mi vált be! Kérlek írjatok! :)


2014. ápr. 20. 13:52
 1/6 anonim ***** válasza:

nekem ami bevált,reggel edzes,napközben keves kaja,vagy dietas kaja,semmi kenyer,no cukor és társai,este megint edzes,ket hete csinalom,latvanyos a valtozas.

annyi h hell energiaitalt szoktam inni egy nap egyet edzes elött,abban van cukor is.napközpen neha salatat is eszem,de vettem egy csomó epret,zabkasat szoktam csinalni,eltelít.

éhes egyatalan nem vagyok,pedig mondhatni alig eszem valamit.kg ban nem tudom,de vettem ket hete egy ruhat,akkor ugy neztem ki benne mint a kötözött sonka,most meg lötyög.ja,meg reggel szoktam inni egy kavet.

arról meg nem is beszelve h nagyon sok dietat kiprobaltam elötte,és egyik se volt jó.

2014. ápr. 20. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
vagy meg a paleo dieta jó,azzal is fogytam ket het alatt úgy h nem edzettem mellette,de akkor rendeltem az ételt és baromi drága.meg bírni kell,mert íztelenek a kajak,vagy olyan furcsak,ket hetig bírtam,utana bezabaltam rendes kajaból.
2014. ápr. 20. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Hús és zöldségevő az ember.


Ennyi a lényeg erre kell figyelni. Ha erre már tud figyelni az ember.. akkor nyert ügyünk lenne.

2014. ápr. 20. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

1.2. válaszoló , mennyit fogytatok igy 2 het alatt? Egy napi étrendet leirnal nekem

? Es edzés tervet ? Koszonom

2014. ápr. 20. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Én is nagyon kiváncsi vagyok kedves 1., 2. válaszoló!

És várom a további ötleteket, tippeket bárkitől! :)

2014. ápr. 20. 16:06
 6/6 anonim válasza:

Rendben.

A következőket érdemes csinálni:

- minden hozzáadott cukrot teljesen elkerülni(sütemény,csoki,fagyi,stb.)

- kizárólag teát és ásványvizet ihatsz

- a poliszacharidokat jelentősen csökkenteni(kenyér,tészták,rizs,krumpli,kukorica)

- el kell kezdeni növényi rostokat, fehérjéket enni(nyers vagy párolt zöldség és szárnyasok,halak,túró,tojás)

- este 6 után egyáltalán semmit ne egyél

- kiegészítőnek szedhetsz Pyruvat-ot(2*2)

- a zsír nem ellenség, az a cukor


Ezt csináld 6 hétig, de addig vezesd itt, hogy miről indultál, miket ettél és milyen fejlődésen mentél keresztül: [link]

2014. ápr. 20. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!