Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ha olyan 4-5 kg-ot szeretnek...

Ha olyan 4-5 kg-ot szeretnek fogyni akkor elegendő a heti 3-4 sport (futás, gorkorcsolya, erosites), es ha lemondok az uditokrol?

Figyelt kérdés
Vizet szoktam inni+tea, de vmikor megiszok 1-2 pohár cukros uditot. Edesszaju nem vagyok mert sutiket nem szoktam enni. Napi 4-5szor eszek. Megiszok 1,5 l folyadekot. Feher kenyeret egy heten max 6-7 szeletet eszek. Na szerintetek? 15/l most se vagyok huuu de nagyon kover csak laposabb hasat,vékonyabb combot es feszes,kerek popsit szeretnek..ez olyan juliusra-augusztusra sikerulne?
2014. ápr. 22. 17:30
 1/1 anonim válasza:
Nos , ez a 4-5 kiló nem olyan sok . A teát szerintem elég lenne , ha két naponta innál . A cukros üdítőt három naponta . 4-5-ször eszel , nem tudom milyen mennyiségüt . Ha sokat akkor csökkensd háromra . Több folyadékot igyál , de mindenféleképpen !!! A kenyérrel nincs olyan nagy baj , én mondjuk csak hetente két szeletet eszek . A sport az mindenféleképpen jó ,azt csak ajánlani tudom . Apropó ,hat után ne egyél !
2014. ápr. 24. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!