Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogy tudnék egy nyár alatt 25...

Heder0914 kérdése:

Hogy tudnék egy nyár alatt 25 kg-t fogyni?

Figyelt kérdés
Pl : ha minden nap rizst és zöldséget meg gyümölcsöt ennék akkor meg ugye olyan dolgokat amik nem hizlalnak akkor le tudnék fogyni 25 kg-t?

2014. ápr. 23. 19:32
 1/8 anonim ***** válasza:
teljes étrend változás, és intenzív sport. Így van esély, ha nem is 25 kilót de 15-20 kilót leadni.
2014. ápr. 23. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
A 25 kiló felesleget sem egy nyár alatt zabáltad össze. Leadhatod, de többet fogsz visszaszedni és lehet még bele is betegszel a hirtelen sok fogyásba. Én is így jártam. Minden nap szédülök és más bajaim is vannak.
2014. ápr. 23. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Nem egy nyár alatt akarok lefogyni , hanem szép lassan hogy tartós legyen...Úgy hogy ne jöjjön vissza!!! Ha kell várok 1 évet is... Mindenhez idő kell!
2014. ápr. 23. 19:43
 4/8 anonim ***** válasza:

Hogy tartós fogyást érj el, akkor 1 kiló mínusz per hét az ideális sebesség.

tehát, 25 hét a minimum, ami alatt le tudnád adni, hogy "úgy" is maradj. Viszont ebbe bele kell kalkulálni olyan dolgokat, hogy pl ha beteg vagy, akkor meg kell szakítani a diétát vagy, ha lány vagy és menstruálsz, valszeg nassolsz majd picit... vagy pl gond nélkül lemegy 15 kiló, az utolsdó 10 csak nem akar (nagyobb súlyból sokkal könnyebb fogyni, lehet nem hoznád a heti 1 kilós átlagod..)

Szóval, személy szerint 25 kiló leadására minimum 8-9 hónapot szánnék.

persze, ezért meg kell küzdeni.

Pl, ha ész nélkül eszed a gyümölcsöt, biztosan nem fogysz le. (gyümölcscukor is hízlal egy mértékben).


A mozgás sajnos elkerülhetetlen :(

2014. ápr. 23. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Fiú vagyok , és azt gondoltam hogy rizst eszek minden nap sok zöldséget , salátát stb..meg nagyon sok gyümölcsöt!!!Eljárnék edzeni , meg aerob edzés sétálnék megállás nélkül 1 órát.. ez segítene ? kitartó vagyok teljes mértékbe..El akarom érni a célom , kitűztem magamnak!!
2014. ápr. 23. 19:47
 6/8 aculluca ***** válasza:
rizst el lehet felejteni,legalább abban a mennyiségben amiben szerintem most fogyasztod, bár erről nem írtál infot, szóval nagyon módjával, plusz a nagyon sok gyümölcsöt szintúgy felejtő, ezt mindig benézik a fogyni vágyók.
2014. ápr. 23. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Akkor milyen kaját ehetek , kérdeztem ismerősőmet hogy mit egyek azt mondta bármit csak mozogjam le...
2014. ápr. 23. 22:43
 8/8 anonim ***** válasza:
Azt nézd meg hogy szedted fel ezt a 25 kg pluszt. Na és ha ezt kiderítetted akkor iktasd ki a dolgot. Kezdésnek jó lesz.
2014. ápr. 24. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!