Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 23-éves vagyok, eddig napi...

23-éves vagyok, eddig napi szinten ettem édességet föként csokit. Ha nem eszem mintha gyengének érezném magamat, keserü a szám ize is. Szeretném megvonni mgamtol, Meddig fog hiányozni?

Figyelt kérdés

2014. ápr. 24. 09:45
 1/10 anonim ***** válasza:
0%
Hiányozni fog? Hiányzik? Miért?
2014. ápr. 24. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Keress rá a neten a cukorfüggőségre. Neked olyanod van.
2014. ápr. 24. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 Timcsu0114 válasza:
Miért szeretnéd megvonni a csokit?Segí ha veszel egy BIO-Króm Dia nevű étrendkiegészítőt.Patikában,herbáriában be lehet szerzni.Ha nem szeretnéd csinálj vmi pótcselekedet:rágózz,rágcsálj friss,nyers zöldségeket stb.
2014. ápr. 24. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Már egészen kis koromban ,elöfordult hogy édességet ettem fött étel helyett. Nem szeretem a gyümölcsöket,alig birom öket lenyelni.24-éves leszek,Van egy pár kg feleslegem,és nagyon fáradékony vagyok. Hogy a fáradság ezért van e azt nem tudom. De igy nagyon nem jó már.
2014. ápr. 24. 10:03
 5/10 anonim ***** válasza:
0%

Ezért van.

Így már jobban fogod szeretni az igazi élelmiszereket?

2014. ápr. 24. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Szakíts az édességgel! Akár sms-ben is megteheted. Bár a mai menők már facebookon is csinálják!

Ne töröld ki a számát, hogy ha esetleg megkívánsz valamennyit, még tudod hol keresd!

Csetelj többet az egészséges ételekkel, és lassacskán feledésbe merül az édesség.

2014. ápr. 24. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nem vagy te cukorbeteg? Orvos?
2014. ápr. 24. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
0%
Csak inzulinrezisztens, orvos nem tud vele mit kezdeni.
2014. ápr. 24. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:

ne vond meg magadtól az nem jó.. az élsportolók sem egyik napról a másikra hagyják abba .. bármennyire nem tetszik egészségesen kell étkezned délelőtt gyümölcsök ebédre ha hús akkor azt ne krumplival és rizzsel egyed, hanem édesburgonyával vagy salátalevéllel párolt zöldségekkel stb mozogj minden nap de ne erőltesd túl magad egyél egy nap 5-ször keveset csokit meg délelőtt és mindig egyre kevesebbet, hogy a szervezeted el tudjon szokni tőle ha úgy étkezel, ahogy az előbb leírtam nem fog hiányozni a csoki.. és már vagy fél éve nem ettem és nem is kívánom .. igaz sütit eszek, de azt is csak diétásat.. ha meg eszel csokit kérlek magad készítsd el ... ami nagyon a csoki ellen szól : 1 a kakaómassza ami benne van lerakódik a beleidre , képzeld el milyen undi lehet.. ,hízlal, egészségtelen , függővé tett és feleslegen viszi a pénzt ... na hajrá . aztán csak ügyesen mert könnyen baj lehet az ilyenből .. írj ha jutottál vmire , hogy tudjam feleslegesen írtam-e

KITARTÁS A C

2014. ápr. 24. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Kakaómassza = kakaóvaj + kakaó


Ennyire fujj.

2014. ápr. 24. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!