Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hány nap szénhidrát mentes...

Hány nap szénhidrát mentes nap után érezhetem fittebnek magamat? Ha fogyozom szedhetek supradin pezsgö tablettát?

Figyelt kérdés

2014. ápr. 24. 10:50
 1/6 anonim ***** válasza:
0%

Ha eddig sok ch-t ettél, akkor 2 hét is kellhet mire hozzászoksz a normálisabb makrotápanyag bevitelhez (kevesebb ch-hoz).


Supradint nem jegyezzük.. az csak a tv-ben van, senki sem akarja tényleg megenni!

2014. ápr. 24. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Pezsgőtablettát szedhetsz, az energiát viszont a szénhidrát adja. Akár tetszik a paleósoknak, akár nem. Ez biológia.
2014. ápr. 24. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszi a választ.Hogy érted azt hogy a supradint nem jegyezzük?
2014. ápr. 24. 11:45
 4/6 anonim ***** válasza:
0%

2. válaszoló, vallási fanatizmus? Nem csak szénhidrát ad energiát, nem szereted a kacsasültet? Puncit azért szereted-e? (ez nem táplálkozás kérdése, de lehet vannak férfiak akik nem szeretik a nőket, akkor lehet a húst sem szeretik, hát akkor egyenek cukrot, nekem mindegy :D


Kérdező, ócska minőségű táplálék kiegészítő, ugyan olyan átverés mint a fogyasztószerek, mint az 'egészséges szénhidrátfogyasztás' mítosza, egyszerűen nem jó. Kb. annyi pénzért találsz jobbat is, ha szükséged van vitamin kiegészítésre. Kiadod a pénzedet de nem lesz neked jobb, mert egy alacsony vitamin tartalmú, rossz hasznosulású, ócska hordozó anyagokkal és adalékokkal teli hulladékot vennél a pénzedért. És ennél azért vannak jobb alternatívák is.

2014. ápr. 24. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Milyen érdekes, hogy valaki a táplálkozáshoz viszonyítja a b*ziságot :D


Szerintem ahhoz, hogy valaki fittnek érezze magát nem feltétlen kell az, hogy megvonjon magától minden szénhidrátot.

Függ attól, hogy mennyit mozogsz, milyen életvitelt folytatsz, hogyan érezed magad testileg-lelkileg..

Pl. egy alkoholistának, drogosnak nem sok fitt életet jósolok.. legyen a teste bármilyen szénhidrátmentes..


Supradyn az meg szerintem teljesen felesleges. Úgyszint a fini narancs ízű C-vitamin tabletta is. Finom, elszopogatom, de egy paprika, vagy citrom többet ér.

2014. ápr. 24. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
A hozzáállást viszonyítom. Nem biztos, hogy mindenki úgy gondolkodik mint én. Jelezni szerettem volna, hogy én ezt elfogadom és amennyire tudom számításba is veszem.
2014. ápr. 24. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!