Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » SOS! Egy 7-ig fogyóztam...

FogynikellLola kérdése:

SOS! Egy 7-ig fogyóztam koplalással. A lábam tel van "terhességi" csíkokkal, és a hasam allja is.13 éves vagyok, hogy miképp tüntethetem el?

Figyelt kérdés
SOS

2014. ápr. 24. 13:17
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Bocsi a miképp előtt nincs hogy
2014. ápr. 24. 13:19
 2/11 anonim válasza:

Jajj... koplalni nem szabad!!

Este hat után ne egyél, és csak délelőtt egyél kenyeret, és kerüld a cukrot! Ha ezek mellé mozogsz, akkor garantálom, hogy könnyen elfognak halványulni/tűnni!

2014. ápr. 24. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
0%
Az a hízástól volt nekem pl, egyébként ha koplalsz akkor ne egy htig csináld. 4 hten leresztül napi 500 kalória, csalás nélkül, = - 15 kg. egy deka nem jött vissza.
2014. ápr. 24. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Kicsit érdekes, mert a "terhességi csíkok" a hízástól jönnek elő, nem a fogyástól...

Striának nevezik igazából, és amikor a bőr nem tudja követni a hirtelen hízást, akkor "szakad el", és az már mindig ott marad, csak elhalványodik az idő folyamán!


És kérlek SOHA NE koplalj, mert nagyon egészségtelen, és a te fejlődő szervezetedben nagy kárt tehetsz vele!

2014. ápr. 24. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
De voltam bőrgyógyásznál és azt mondta ez a fogyástól jött elő,de a krém amit adott attól csak vörösek lettek a beméllyedések.
2014. ápr. 24. 13:36
 6/11 anonim ***** válasza:
52%

13 évesen még nem késő elkezdeni normálisan enni:

Hús, zöldségek, tojás, hal, olajos magok, gyümölcsök, gyógyteák (főleg zöld tea).


Minden más SZEMÉT. Ja nem, vannak ehető gombák még, azokat véletlenül kifelejtettem. :)

2014. ápr. 24. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
És a kenyeret meg a péksütiket elkell felejtenem,tudom...:( Ha fürdőruhát nézek nyárra akkor a látványomtól elmegy a kedvem... Van aki segítene? 1 héten 2x3órát táncolok, 2x15-20 percet futok,1x30percet edzek játszótéri edzőgépeken. Figyelek, hogy este 6után ne egyek.
2014. ápr. 24. 14:03
 8/11 anonim ***** válasza:

Felejtsétek már el ezt az este 6 utáni nem evést... Bizonyára van, akinek az passzol, másoknak nem. Elég régi tévhit, hogy ezt így kell csinálni.

13 évesen (de szerintem máskor se, de a Te életed) ne fogyózz. Értelmesebben enni, mint az átlag viszont ajánlott :) Nekem a szénhidrátcsökkentés jött be, több szempontból is.

Egy hét koplalás tényleg értelmetlen, a testet-lelket megterheli, de lefogyni nem lehet vele... Bár biztos van, akit feldobna a pici fogyás. Engem is, de én egy napot nem szenvednék egy kilóért, inkább élvezetesen, kiegyensúlyozottan és lassan csinálom, életmódszerűen.

2014. ápr. 24. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
31%
a DM-ben lehet kapni [link] ,én is 13 éves lány vagyok,fogyózóm, és nekem is jöttek ki ,de ez mulasztja. Csak az a lényeg hogy minden nap kend vele,mert ha kihagyogatod akkor nem ér semmit. A koplalást hagyd abba,még fejlődésben van a szervezetünk,inkább csökkentsd le a napi kalória bevitelt 1200-1300-ra de alacsonyabbra ne,mert a tested azt hiszi hogy baj van és még a legkisebb zsírt is elraktározza (tapasztalat). Ne egyél kenyeret,de ha eszel akkor is csak barnát! Cukrot felejtsd el!
2014. ápr. 25. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

1. koplalni tilos

2. nem fogod teljesen eltüntetni semmivel se max. halványodni fog a színe /azzal elvileg nem annyira fog látszani de fog/

3. ne aggódj rajta sok mindenkinek van, mert az váltja ki ha valaki gyorsan fogy vagy hízik /illetve ha sokat nő /tizen huszon centiket// azt ne nem bírja a bőre ==> nekem is vannak és több olyan osztálytársamnak és volt osztálytársamnak is van akikről nem is gondolnád és nem tűnik fel.


Egyébként nekem anno a bőrgyógyász a "babé"-nak egy termékét ajánlotta, hogy szerinte az talán az valamennyire "koptatja színét" de nem kell nagy reményeket fűzni hozzá.-->mint mondtam nem fog eltűnni csak halványodni

2014. ápr. 25. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!