Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Az ember magán nem veszi...

Az ember magán nem veszi észre a fogyást?

Figyelt kérdés
fogytam pár kilót, de csak onnan tudom, hogy két mérettel kisebb lett a gatyaméretem. de nem látom magamon, még mindig ugyanolyannak látom magam, mint eddig. viszont mások mondják, hogy látszik az arcomon, hasamon, combomon. magamon miért nem látom? 18/L
2014. ápr. 25. 16:10
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
19%
Akinek nem igazán jó a látása, az nem nagyon látja, ez logikus.
2014. ápr. 25. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

na, már vártam a te válaszodat...:D

mindenhova odaokoskodsz valamit vagy hülyeségeket beszélsz...

jó a látásom, képzeld.

valaki olyan írjon, ha kérhetem, aki értelmes :)

visszaszólhatsz nyugodtan, de nincs értelme...

terjeszd máshol a CSAK hús és zöldség mániádat ;)

36%-ban hasznosak csak a válaszaid, bár sztem még annyiban sem... de legalább ez megmutatja, hogy mennyien tartják jónak a mondandódat :)

2014. ápr. 25. 16:29
 3/12 anonim ***** válasza:
32%
Ha ennyien mondják, és még kisebb nadrág is kell. Sőt biztos a mérleg is kevesebbet mutat, ott akkor tényleg a látással vannak a gondok.
2014. ápr. 25. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
19%

Ühümm. Mondja ezt az, aki nem látja magán hogy fogyott miközben mások szerint lehet látni.


Akkor vagy te hazudsz, vagy az ismerőseid hazudnak, vagy a 'gatyaméreted' hazudik, vagy a szemed rossz.


Utolsó magyarázat: természetesen én is hazudhatok :)


De újfent felhívnám a figyelmet arra, hogy lehet benned van a hiba. A látás nem csak a szemeden múlik, igazából az agyadon is.

2014. ápr. 25. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

En kb. 20 kilot fogytam, a teljes ruhataram le kellett cserelni ketszer, en magamon megsem latom :( Mivel minden nap latod magad a tukorben, napi szinten pedig nincs lathato valtozas ezert nem szembetuno a tukorkep valtozasa. Ha hirtelen a plusz 20 kiloval ezelotti magamat latnam a tukorben, akkor biztos latnam, hogy mennyi a kulonbseg, de igy csak ugy erzem, nagyon kicsi.


A hizasnal is hasonlo van, mivel minden nap latod magad, a hizast sem veszed eszre, csak mikor mar szoritanak a ruhak, vagy amikor ujat veszel akkor eggyel nagyobb meretet kell venni.

2014. ápr. 25. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

köszi utolsó :)

úgy tűnik, mégsem vagyok defektes. háhá! :D

2014. ápr. 25. 18:49
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy az utolsó mondja, az a probléma, hogy állandóan látod magad, így megszokod az épp aktuális képet.
2014. ápr. 25. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
12%

[link]


Én azért nem lennék büszke az érzékelés ekkora hiányára. Még ha nem csak engem érint, akkor sem.


Így indulnak a tinilánykáknál a testképzavarok.. király dolog, egészséges.

2014. ápr. 25. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
moriska, nem 30 kilótól szabadultam meg hanem kb 4től. te minden centi változást észreveszel magadon? akkor örülj ennek, tökéletes vagy, már csak egy kis kedvességet kell tanulnod.:)
2014. ápr. 25. 20:17
 10/12 anonim ***** válasza:
53%

"nem 30 kilótól szabadultam meg hanem kb 4től."


És négy vacak kilót észrevesznek rajtad? Meg szarinted az két teljes ruhaméret..? Ne hülyéskedj már..

2014. ápr. 25. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!