Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Szeretnék fogyni. Milyen...

Szeretnék fogyni. Milyen diétával lehetne eredményesen elérni a mínusz 5kg-ot?

Figyelt kérdés
15éves lány vagyok,176cm magas és 70kg...valaki tud valamilyen edzést amivel viszonylag hamar lemegy a hasamról a súlyfelesleg?

2014. ápr. 26. 16:43
 1/4 anonim ***** válasza:
Ne diétázz. Elválasztott étrendel táplálkozz.
2014. ápr. 26. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

A paleóval simán. Plusz hasizom gyakorlatok. Vagy csökkentsd a szénhidrát bevitelt testsúly kilogrammonként 3-ra a te esetedben ez napi 210 gramm szénhidrát, ez lehet rizs vagy teljes kiőrlésű kenyér formájában akár. 300 gramm rizsben vagy teljes kiőrlésű kenyérben van ennyi. Plusz 70-80 gramm fehérje ez kb 3db felső csirkecomb, pl 2 tojásba 13 gramm fehérje van és egyél sok zöldséget és oszd el a napi mennyiséget 5 részre. De szerintem legjobb a súlyzós edzés, kis súllyal sok ismétlés. Nagy vonalakban ennyi..

A diétakat felejtsd el, csak az evési szokásaidon kell változtatni és soha ne éhezz és mindig pihend ki magad.

2014. ápr. 26. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 csakválasztakarokkap válasza:
[link] ez is nagyon jó de nekm ez vált be érdemes végig csinálni én 14 vagyok :): [link] sok sikert :)
2014. ápr. 26. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :)
2014. ápr. 27. 15:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!