Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Fogyáshoz jó ötletek, tanácsok?

Fogyáshoz jó ötletek, tanácsok?

Figyelt kérdés
Lehetőleg úgy, hogy senki se gyanakodjon! Köszönöm!:)

2014. ápr. 28. 17:56
 1/10 anonim válasza:

Diétás kaják, sport. Máshogy nem lehet jól lefogyni. Általában az ilyen fura ötletek ártanak az egészségnek.

Jól vigyázz hogy mit csinálsz. Én is duci vagyok, így nyomom a fitnest! XD ( tudom hogy ezzel nem mondtam újat)

2014. ápr. 28. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Szálkásító étkezés és heti 3-4 aerob edzés.


A 90 napos meg Cosmo-féle agybajokat hagyd el.


Titokban nen lehet csibálni..

2014. ápr. 28. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Olyanokra nem is gondoltam és köszi az eddigi válaszokat!:)
2014. ápr. 28. 18:23
 4/10 anonim ***** válasza:
Miért kell titokban csinálni? Az első, ami eszembe jut erről, hogy anorexia miatt kezelnek, te meg el akarod kerülni a hízást. Más indokot nem tudok a titkolózásra.
2014. ápr. 28. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Azért, mert hülyének néznének!
2014. ápr. 28. 19:53
 6/10 anonim ***** válasza:

A fogyáshoz fontos a megfelelő táplálkozás és a rendszeres mozgás is. Csinálj otthon elvégezhető gyakorlatokat, így biztosan senki nem fog látni, gyanakodni. Interneten rengeteg edzésprogram van, videók is, azt a napi 1 órát pedig ne sajnáld mozgásra szánni!


Az étkezéssel legyél óvatos! Nem kell koplalnod, de figyelned kell arra, hogy milyen és mennyi táplálékot viszel be a szervezetedbe. Ha teheted, ne egyél (vagy csak kis mértékben) pékárukat (kenyér, zsemle, pogácsa stb...), további lisztből készült termékeket (tésztafélék, sütemények), olajban sült ételeket (rántott húsok, sajtok, hasábburgonya stb.) A cukorral is vigyázz, ha teheted, cukor helyett használj édesítőszert! A gyorskaja szintén tabu. Persze ha egy hónapban egyszer megeszel egy hamburgert sültkrumplival, semmi bajod nem lesz, a lényeg, hogy ne csinálj ebből rendszert! Az cukrozott üdítőket, kólát, alkoholt szintén próbáld kerülni!

2014. ápr. 30. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Köszi!:)
2014. máj. 3. 10:20
 8/10 anonim válasza:

Csatlakozom az előttem válaszolóhoz. Mindent ehetsz, csak mértékkel.

Igyál citromos vizet, az jól méregtelenít és persze napi 1,5-2liter vizet. Naponta 5x étkezz, a reggelit soha ne hagyd ki. Vacsorára valami könnyűt egyél. A fontos az, hogy a napi fehérje adagod meglegyen, hogy izmot ne veszíts. Menj el futni, az a legjobb karcsúsító edzésmód, ugrókötelezzél vagy hullahoppkarikázzál.

Ha viszont formásodni szeretnél ajánlom a súlyzós edzéseket. :)

2014. máj. 7. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Utolsó! Nem valami átgondolt válasz.

A "mindent ehetsz csak mértékkel" baromság.Akkor nem fog fogyni ha tortát eszik..


A hullahopp és az ugrókötél nem valóak fogyasra.

2014. máj. 7. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Kedves utolsó! Szerintem igaza van annak a válaszolónak, aki azt mondja bármit ehet, csak mértékkel. Ha valaki néha-néha megeszik pár kocka csokit vagy egy szelet tortát, attól biztosan nem fog elhízni! A lényeg az, hogy gyakran egyen, de keveset, és hogy mozogjon is mellé! ;)
2014. máj. 8. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!