Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ti milyen praktikákat vetettek...

Ti milyen praktikákat vetettek be a hatásos fogyás érdekében?

Figyelt kérdés
Gondolok itt pl. olyanra, mint barátnőm ha nassolna, akkor fogat mos, vagy 1-2 szelet szalámi kenyér nélkül.
2014. ápr. 29. 08:06
 1/4 anonim ***** válasza:

NEkem KÉT praktikám volt:


kalóriaszámolás meg sport - igen hatásos

2014. ápr. 29. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha úgy érzem éhes vagyok, megiszok egy nagy pohár vizet, és várok 10 percet. Ha még ezután is éhes vagyok csak akkor eszem.
2014. ápr. 29. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ésszerű étrend / táplálkozás.


Végülis a szalámi evés, ha tegyük fel húsból van akkor ide tartozik.

2014. ápr. 29. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Minden evés előtt kb fél liter víz(az a legjobb ha fél literes pohárból mert akkor egybe nem érzed olyan soknak),és ha nehezen akar ,,lecsúszni,, akkor nagy kortyokban kis szünetekkel.Én ki szoktam magam elé tűzni egy célt hogy pl.fél órám van egy liter vízre és beválik:)De ez önmagában azért nem teljesen elég szóval emellett jó ha eljársz sportolni és kisebb adagokat eszel(ezalatt azt értem hogy ha még bírnál enni de egész jól laktál akkor víz;) )..remélem segítettem:)
2014. máj. 1. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!