Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Kiszámoltam a testzsírszázalék...

Bia678 kérdése:

Kiszámoltam a testzsírszázalékomat, ez nagyon hájasnak számít? (többi lent)

Figyelt kérdés
Azt írja, hogy a zsír tömege 12.79 kg. Egyébként 163 cm vagyok és lány. Az nagyon rosszul néz ki hogyha a hasamon elöl mindenhol 2cm háj van és hátul, inkább a csípörészen, 3cm? Foggyak vagy jó ez így?

2014. máj. 2. 02:16
1 2
 1/14 anonim válasza:
Ha magamból indoluk ki akkor kéne de ha jól eérzed magad így akkor az akár maradhat is
2014. máj. 2. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Én fogyni akarnék, bár ezt a cm-re mondom, a testzsír-százalékról fogalmam sincs.
2014. máj. 2. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Hát, kérlek a megadott adatból MI nem tudtuk meg a testzsírSZÁZALÉKODAT! Ha netalántán megosztanád...
2014. máj. 2. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Jó, hogy kiszámoltad, de miért nem írod le? :) legalább azt írtad volna, hogy hány kiló vagy...
2014. máj. 2. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Ha a testzsírszázalékodat számoltad ki, akkor hogyhogy mi nem látunk semmi arányt?


Lehet hogy rendben vagy, még rajtam is van zsír. Nőkön meg több.

2014. máj. 2. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Természetes is, hogy a nőkön nagyobb a testzsírszázalék, nem csak esztétikai, hanem biológiai okok miatt is. A túl alacsony testzsírszázalék hosszú időn keresztüli fenntartása pedig nem egészséges. Ezt neked kell tudni hogy érzed jól magad, akarsz-e még fogyni, de szerintem így is jól nézhetsz ki (legalábbis amennyire ennyi infóból megállapítható, 1 kép mindig többet mond)
2014. máj. 2. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
165/61 vagyok es a legutobbi meresem kb. 17-18 kilonyi zsirt hozott ki, de nem sok leadnivalom van. A te 13 kilod pont normalis, ne aggodj miatta.
2014. máj. 2. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
7-es és ezt mégis honnan tudod, hogy neki ez jó? Rajtam még 25 % testzsír mellett sem volt 13 kiló zsír és ugyebár mégis fogynom kellett.
2014. máj. 2. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Nem mondtam azt, hogy neki jo, hanem azt, hogy ez normalis es nem kellene fogyassal foglalkoznia. Erdemesebb inkabb izomra epiteni, attol lesz szep az alak, nem a keves zsirtol.
2014. máj. 2. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Nekem az adataiból nem derült ki, hogy mennyire izmos
2014. máj. 2. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!