Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Kicsi fogni való van rajtam....

Kicsi fogni való van rajtam. Ilyen gyors anyagcserével lehet fogyni?

Figyelt kérdés
Legalább naponta egyszer nagyvécézek! Csak mostanában pörögtem fel így, régebben lassabb volt az anyagcserém. Napi 40-60 perc edzés. Mindenfélét eszek, nassokat is!
2009. dec. 25. 22:20
 1/2 anonim ***** válasza:
naponta egyszer kakilni a normális:) deháát... nasik mellett nem tudom, mennyire tudsz fogyni, de az edzés mindenféleképpen hasznos. Talán kicsit fogd vissza a nasit (persze nem teljesen, mert azt én sem tudnám megállni:P főleg így karácsonytájt...) de mondjuk hetente egyszer max kétszer nasizz. Amúgy meg inkább gyümölcsöt vagy aszalt gyümölcsöt.
2009. dec. 25. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
anyám nem változtatott semmit a kajálási szokásain ,ma is megevett előttem egy csomó hízlaló kaját ,szal. mindennap nasizik,de viszont fut minimum. 12 km-ert és szobacangázik mellé 1 órát .így fogyott le 10 kilót és tartja !
2009. dec. 25. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!