Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mondanátok véleményt az...

Mondanátok véleményt az alakomról? (kép) Mit változtassak az edzésen?

Figyelt kérdés

Körülbelül két hónapja váltottam életmódot, akkor voltam 170 cm / 67 kiló. Most 57-58 kiló vagyok, tehát sikerült 10 kilótól megszabadulnom (az elején gondolom főleg víztől).


Nagyjából meg vagyok elégedve az alakommal, de nagyon zavar, hogy a hasam kiáll alul... Minden nap sportolok, vagy egy óra spinning, vagy egy óra futás, utána erősítés (combra, hasra, fenékre, hátra). Erősítésben egy nap pihenőnapom van a héten, általában vasárnap. Ezt mind be is tartom, a sportolás felüdít, boldoggá tesz, mindig is az életem része volt, szóval ezzel nincsen probléma.


Az étkezésem is rendben van, napi ötször eszem, húst zöldséggel, fogyasztok tojást, túrót, gyümölcsöt tízóraira, kevés olajos magvat uzsonnára. Semmi kenyér/pékáru, cukros italok, édesség. Előbbi kettőt amúgy sem fogyasztottam, az édességet meg ha muszáj, tudom valamivel helyettesíteni (zabkorpás-gyümölcsös-édesítős süti, túró), de ez sem esik meg gyakran. Rengeteget iszom, vizet és teát üresen, napi 2 liter minimum megvan. Reggel iszom kávét, egy löttyintésnyi tejjel.


Mivel így teljesen jól érzem magamat fizikailag és lelkileg is, és nem sokat kellett változtatnom a korábbi életmódomhoz képest, kezdek aggódni, hogy megállt a fogyás és az a kis has már nem fog lemenni. Hogyan alakíthatom izommá? Nem hiszem, hogy kevesebbet kellene ennem, sokat sportolok is. Lehet, hogy nem tartok elég pihenőnapot és nem regenerálódnak az izmok? Edzés előtti étkezésem is mindig tartalmaz fehérjét. Tudnátok javasolni valamit (gyakorlatot, módszert)?


Nagyon köszönöm a válaszokat! :)


Képek:

[link]

[link]

[link]

[link]


2014. máj. 4. 12:40
 1/4 anonim válasza:
Ha látod magadon a változást az mindenképp jó, én annyit változtatnék, hogy minden izmot edzeném mivel együtt sokkal jobban fejlődnek. Az aerob edzés ( futás spining stb) minimum 40-45 perces legyen és előtte kéne súlyos edzés mert ha nem akkor az aerobbal csak az izmodból fogyasztod a szénhidrátot és nem a zsír fog felhasználódni.
2014. máj. 4. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Majdnem jó:aerob alatt nem (vagy csak minimálisan) használunk szénhidrátot,mivel nincs számottevő izommunka.
2014. máj. 4. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Mi közöd Tőle ***** válasza:

Egy dekát se kell fogynod. Csupán annyi a dolgod, hogy hagyod az idő kerekét forogni. Írtad, hogy 2 hónapja váltottál életmódot. Nem tudom mennyi idős vagy, de feltételezem 20 körül. Na most ennyi idő alatt glutén/tej/sok cukor elfogyasztását 2 hónap alatt nehéz ellensúlyozni.


Annyit tehetsz a dolog érdekében, hogy a zabkorpát, meg a túrót lecseréled zsírra, vagy/és valami normális húsra. Kicsit több víz se ártana talán, csak azért, hogy egészséges legyél tényleg. 1 év múlva tökéletes alakod lehet. Edzeni nem kell sokkal többet mint most, sőt ha nem akarsz élsportoló lenni, lustálkodhatsz egy kicsit.


Egy dekát sem kell fogynod az ideális alakhoz, csak még formálni kell a tested.

2014. máj. 4. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Zsírra cserélje a túrót? Tiszta hülye vagy.
2014. máj. 5. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!