Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Szeretném a szervezetem...

Szeretném a szervezetem lúgosítani, majd ezután egyensúlyban tartani, de nem tudom, hogyan álljak neki, hogy jó legyen?

Figyelt kérdés

Aki ebben jártasabb, segítene nekem, adnátok tanácsokat?

Előre is köszönöm!


2014. máj. 4. 13:54
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Nem tudod a szervezeted pH egyensúlyát tudatosan, akaratlagosan befolyásolni.


Vallási, hitéleti témákban pedig kérdezhetsz gyik-en, de leginkább pappal tudnál érdemben konzultálni. Te most vallási témát hoztál fel (irracionális, pusztán divaton, alaptalan hiten alapuló vallási témát)

2014. máj. 4. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Agymosás az egész. Nem lehet lúgosítani, mert a vér pH értékét a szervezet finom mechanizmusokkal adott értéken tartja.
2014. máj. 4. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Azt gondoltam, hogy talán lehet, ha tudatosan olyan ételeket eszem melyek lúgosítanak....
2014. máj. 4. 14:05
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Nem lehet. Olvasd el ezt!

[link]

2014. máj. 4. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Azt gondoltad (HITted)


És egészen más kérdés, hogy ilyen ételek nincsenek, ami lúgosít az nem étel, hanem méreg (lásd pl. hypo, NaOH stb.) :)

2014. máj. 4. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat, a cikket elolvastam...

Kedves első, köszönöm de mellőzzük a vallás témát!


Akkor most tényleg nem tudom, hogy mit tegyek,jobban mondva összezavarodtam.

Szerettem volna az étkezéseimbe több zöldséget, gyümölcsöt beiktatni, de mivel túl sok a savam, így nem megy könnyen, mert csak gyomorfájás a vége.

Valamit ki kell találnom...:-)

2014. máj. 4. 14:45
 7/12 anonim ***** válasza:
0%
minden tudományos nekifutás nélkül: a köles az egyetlen gabona, ami jó. A húslevest minden formáját ki kell hagyni, mert sok húgysavat tartalmaz. Szerintem ez a kettő segít.
2014. máj. 4. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

A húsleves sok húgysavat tartalmaz - magyarázat, indoklás?


Vélemény: a vesénk kiválasztja a húgysavat, a fehérjefogyasztással nem korreál a vérünk húgysavszintje.


Kérdező: ha a gyomorsavad krónikus panasz, akkor edd csak a zöldségeket és a húst, ha nem eszel műkajákat, modern élelmiszereket akkor hamar rendbe fog jönni.

2014. máj. 4. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
50%

Ircsi válasza:

Zöldbúzafűlé:

[link]

[link]

2014. máj. 4. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Búza, az emberiség megmentője + koncentrációs táborokban túléléshez ímmel-ámmal elég c-vitamin.


T.diéta port esetleg, vagy zöld kávé kapszulát még? :))

2014. máj. 4. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!