Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Szerintetek mennyi a különbség...

Mi közöd Tőle kérdése:

Szerintetek mennyi a különbség a képek között? Bővebben lent!

Figyelt kérdés

Elsősorban a téveszmék elkerülése végett, ebből a topikból szerezvén indíttatást: http://www.gyakorikerdesek.hu/fogyokurak__kaloriaszamlalas__..


Mit gondoltok, hány kiló a különbség az UTOLSÓ két kép között (a fenti topikban írtam, hogy mennyi a két kép között)? Bocsi a régi képeken a szőrös felső testért... :D

A képek az én fejlődésemet mutatják be, a mihez tartás végett.


[link]


[link]


[link]


2014. máj. 5. 10:20
 1/7 Hengerelőhereverem ***** válasza:
Viccen kívül, gratulálok! Szerintem nagyon sokat fejlődtél és én mindig örülök amikor ilyet látok, mert csak erősíti bennem a mondás igazságát mely szerint: nincsen lehetetlen csak tehetetlen.
2014. máj. 5. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Én egy erős 10-est mondanék, de amúgy szembetűnő a különbség, az utolsó kép tónusosabb.
2014. máj. 5. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

A lényge hogy elég látványos.


Btw, egy haver mesélte hogy a nők imádják a szőrös testet, mert puha és simogatnivaló.

2014. máj. 5. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Nem tudom, hogy mennyi lehet, de vagy hagyd meg a testeden a szőrt, vagy kapd le az alkarodról is, mert így olyan, mintha felhúztál volna két szőrös kesztyűt könyékig!


(nekem sincs semmi bajom a szőrös férfi testtel)

2014. máj. 5. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Gratulálok, nagyon látványos eredmény.

Amúgy az utolsó képnél leborotváltad a hasad és a mellkasod?

2014. máj. 5. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Látom nem nagyon vagytok tippelős hangulatban. Egyébként igen, le volt borotválva a hasam/mellkasom, de már visszanövőben van, de a képen ez nem jön vissza. Egyébként azért szőrtelenítettem azt a részt, mert ugye közeleg a nyár és hogy tudjak hódolni a frankó ingpólók hordásának szenvedélyemnek, ezért történt. Kilógó mellkas szőr discoban, ilyesmi helyeken nem menő. :D Aztán ha már elkezdtem borotválkozni, hülyén nézett volna ki, hogy a hasam tiszta szőr, felül meg csupasz.


Egyébként ezek csak képek, azok közül sem a legjobbak, tehát ezért megtippelhetetlen a súlyváltozásom. A szőrös képen voltam kb 88,5kg a szőrtelenen 90... Tehát kb 1,5kgval TÖBB vagyok rajta, mint voltam a másikon.


Egyébként kb 88 és 91 kg közt ingadozik a súlyom és mégis, a szemfüles ismerőseim mindig mondják, hogy fogyok egyre jobban és jobban. Hát nem, csak jobb lesz az alkatom. Erre akartam rávilágítani itt, gondoltam megér egy topikot. :D A szőrös kép tavaly novemberi, a nem szőrös ma reggeli amúgy.

2014. máj. 5. 17:20
 7/7 anonim ***** válasza:

Értem:)

Tuti, hogy gyúrsz és azért vagy nehezebb, itt jön be az, hogy a tükör számít és nem a kg.

2014. máj. 5. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!