Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 1 A menstruáció mennyire...

1 A menstruáció mennyire befolyásolja a fogyókúrát? 2 Tanponnal vagy betéttel kényelmesebb a torna?

Figyelt kérdés
2014. máj. 5. 13:04
 1/7 anonim ***** válasza:

Menstruáció előtt a legtöbb nőre rájön a zabaroham. Plusz vízvisszatartás van a szervezetben, így 1-2 kilóval nehezebb.

A torna tamponnal kényelmesebb.

2014. máj. 5. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm :)
2014. máj. 5. 13:21
 3/7 anonim ***** válasza:
Arra meg figyelj, hogy pl. nálam a testmozgás valamikor felerősíti a görcsöket, de a legtöbb esetben enyhíti :)
2014. máj. 5. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

1. semennyire

2. amelyik neked jobb

2014. máj. 5. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

1. Nem fogyózom, de menstruáció előtt mindig jobb az étvágyam, szóval gondolom, akkor nehezebb tartani a diétát.

2. Attól függ, hogy milyen torna. Nyilván a tampon nem csúszkál el, viszont én betéttel nagyobb biztonságban érzem magam, mert erőteljesebb mozgás közben jobban vérzem.

2014. máj. 5. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Pótolni kell pl. a vasat, amit a vérrel veszítesz!
2014. máj. 5. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekem nehezebb, mert nagyon kívánós és éhes vagyok olyankor, ráadásul 3-4 kilóval több vagyok a vízvisszatartás miatt, még az ujjaim is meg vannak dagadva. Amúgy nekem tampon jobb, de gondolom kinek mi jön be, én vagy 8 éve nem használtam betétet, nem tudnék.
2014. máj. 6. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!