Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan tudnék leggyorsabban...

Hogyan tudnék leggyorsabban öt kilótól megszabadulni?

Figyelt kérdés

175 cm 68 kg vagyok és 15 éves

Minden nap edzek. Futok. Kerékpározok. Sétálok. És egy harminc napos edzéstervbe is belekezdtem.

Reggelire nem szoktam enni semmit csak egy pohár citromos vizet.

Tízóraira barna zsömlét/korpovit kekszet-et és citromos vizet.csirkemellsonkával.

Ebédelni d.u. két óra körül szoktam. Mindig valami olyat amit anya főz, de csak mértékkel.

Vacsorára (d.u. négykor) citromos vizet szoktam és valamilyen zöldséget.

De egyszerűen nem birok fogyni.. :C

Már megszabadultam -10 kilótól, de elszeretném érni a tökéletes súlyt.

Mit kell tennem ahhoz, hogy hetek alatt lemenjen ez az öt kiló?

Értelmes válaszokat várok! :D



2014. máj. 8. 18:37
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

A fent leírtak teljesen jók, ha így folytatod, idővel lemegy az a +5 kg, de egyik napról a másikra ne várj csodát! Egyébként ha sokat edzel akkor izom is rakódik rád, így a mérleg nem mutat testsúlycsökkenést.


Egyébként az, hogy reggelire nem eszel semmit, hiba! Szokták mondani: reggelizz úgy mint egy király, vacsorázz úgy mint egy koldus. A reggel bevitt táplálék felelős azért, hogy normálisan beinduljon az anyagcseréd!

2014. máj. 8. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!