Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Milyenek ezek a méretek?

Milyenek ezek a méretek?

Figyelt kérdés

Szóval 171.5 centi vagyok Karom: 26.5cm; Combom:49cm; Mellem 91cm; derekam 68cm; csípőm 92cm.


Ez milyennek számít? Nagydarab? Normál? Hány kilónak tippeltek ezekhez a paraméterekhez?



2014. máj. 9. 14:57
 1/7 Andizsuzsi ***** válasza:
Kedves, ez nem egy barkóba oldal. Nincs a közeledben senki, aki megdicsérgetne, hogy de jól nézne ki.
2014. máj. 9. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
tegyél fel képet mert így nem lehet elképzelni...
2014. máj. 9. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Tudod évekig testképzavarom volt. Fogalmam sincs, hogy mi a normális, hogy most tényleg kövér vagyok e vagy csak én látom ennyire így. Híztam 13 kilót (mert muszáj volt) és fogalmam sincs, hogy most milyen vagyok. És valahogy nincs kedvem megkérdezni a közelemben lévőket, mert abból rögtön az jön le, hogy megint valami bajom van.
2014. máj. 9. 15:17
 4/7 anonim ***** válasza:
A szamok alapjan vekonynak tunsz, csak a hasad nagy, valoszinuleg oda hizol a legkonnyebben (en 95-67-99 vagyok, ezzel hasonlitottam). A combod vekonynak tunik.
2014. máj. 9. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nem nagy a hasad se... Esetlen szélesebb a derekad, ami genetika...

Szerintem jó lehet az alakod, nekem is hasonlóak a körméreteim.

Ha nem vagy elégedett, sportolj valamit.:) (de olyan legyen, ami az izmaid is erősíti, mert úgy lesz igazán jó az alakod)

2014. máj. 10. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ezek nem rossz arányok, max annyi hogy nincs nagyon derekad.
2014. máj. 12. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Szóval, hasból ha leadnék, akkor rendben lennék? És köszönöm a válaszokat, akkor igyekszem, meg azért még a karomból is... A derékra jó a hullahopp karika?
2014. máj. 12. 15:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!