Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan fogyjak le a hasamból...

Hogyan fogyjak le a hasamból a combomból és a fenekemből?

Figyelt kérdés
14 éves vagyok és körülbelül 15 kg felesleg van rajtam. Nem látszódik annyira de én rosszul érzem magam a bőrömben. Azt szeretném meg tudni hogy hogyan fogyjak le ezekről a helyekről viszonylag kevés mozgással mert nagyon kevés időm van magamra. Étrendet aki tud nekem írni az leírná? Fogyókúrázni nem akarok és tablettákat se fogok szedni!

2014. máj. 12. 00:20
 1/7 anonim ***** válasza:
Én meg az ilyen kérdésektől vagyok rosszul.
2014. máj. 12. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Akkor nem kell hozzá szólni! én segítséget kértem nem bunkó kommenteket!
2014. máj. 12. 00:32
 3/7 anonim ***** válasza:

a kenyeret,zsömlét,péksüteményt,tésztát,cukorkát,csokit cseréld le zöldségre.

a zöldség legyen a köret.

húst,tojást ehetsz minden étkezéshez.

vagyis egyél fehérjét és zöldséget,kevés gyümölcsöt 3-4 óránként.

2014. máj. 12. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
42%
Tudod kis porbafingó, van ám ott fent egy olyan, hogy kereső,meg olyan, hogy Google! Azt hiszed,mindenki a te nyomoroddal van elfoglalva. Napi kb. 5 fogyatékos teszi fel ugyanezt a kérdést.
2014. máj. 12. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Mar 1000 ilyen kerdes van, fogyatekos.
2014. máj. 12. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Az iskoládban van védőnő. Neki az a feladata, hogy a diákok ilyen jellegű kérdéseit megválaszolja. Ha lusta vagy itt keresgélni a több száz ugyanilyen kérdés között, akkor tőle kérdezd meg, mit tanácsol!
2014. máj. 12. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Mellesleg meg mi az, hogy 14 évesen nincs időd mozogni?! Na ne vicceljünk már! Más munka mellett tud szakítani időt a mozgásra! Ennyi elszántsággal soha nem fogsz lefogyni!!!
2014. máj. 12. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!