Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Folytassam tovább...

Mit tegyek? Folytassam tovább vagy tartsak víznapot?

Figyelt kérdés

Ma elrontottam a diétámat.Rendesen megettem a szokásos csirkemell+zöldség ebédem,DE utánna lecsúszott még 3 tál joghurtos müzli.Holnap visszaálljak a normális étrendemre,vagy csináljak tisztítókúrát?

Össz kcal bevitelem mára : 1128 kcal



2014. máj. 18. 14:22
 1/4 anonim ***** válasza:

1128 kalória nem sok. Folytasd a diétádat de ne számolj kalóriát. (1. kérdés következik: Egyébként mennyi kcalt viszel be egy nap? Mert ha csak 1128-at akkor koplalásnak minősül, ergo lelassul az emésztésed). A kalória számolgatás stresszt okoz, és a stressz még több ételt. Csináld ezt:

Uzsonnára igyál teát (felpörgeti az emésztést) hozzá esetleg pár szem magvat. Vacsorára egyél tojást (az epéd megköszöni) hozzá salátát (ami szintúgy felpörgeti az emésztést) és kismértékben gabonát (magyarán 1 szelet jó minőségű kenyeret) ami szintúgy az emésztést segít. Nem kell ide kalória számlálás vagy tisztítókúra. Néhány anyagcsere meghajtó étel kisebb mennyiségben és némi leleményesség szükséges számodra, no meg sárgarépa és paradicsom leves.

Paradoxon?

2014. máj. 18. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ.Azért idegesít mert átlagosan 5-600 kcal viszek be egy nap. Még messziről sem szoktam elérni az 1200-at.De ma sikerült sajnos...
2014. máj. 18. 15:24
 3/4 anonim ***** válasza:

600 kalória? Tudtad, hogy az anorexiások (anorexiások blogján olvastam) 400-500 kcalt visznek be egy nap? És ők nem élnek soká... Tudod mi kell neked?


Egy nap 2 óránként egyél 1 csésze zöldséget, gyümölcsöt és gabonát. Ezek serkentik az emésztést és talán nem megy teljesen tönkre a mostani helyzeted...

2014. máj. 18. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Koplalsz, amivel rendesen hazavágod az egészséged (szédülés, ájulás, kopaszodás, erőtlenség, betegesség, fertőzések stb.), emellett jól el is fogsz hízni, amint leállsz a "diétáddal".
2014. máj. 18. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!