Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Fogyni akarok de gyorsan!?

Fogyni akarok de gyorsan!?

Figyelt kérdés
Már rég óta le akarok fogyni de sosem sikerül.Most viszont mar elegem van hogy ilyen daggadt vagyok ! :( egy hét múlva megyek vissza magyarorszagba aztan egy hetet ujra kulfoldon leszek es megint visszamegyek magyarba ! Szeretnek fogyni 1 het allat mennyit tudok ? Hogy tudok nagyon gyorsan fogyni ? 12 eves vagyok 155 cm es 58 kg vagy talan 58 es fel ! Segitsetek kerlek ! *_* gyorsan fogyni akarok !

2014. máj. 18. 16:34
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
A fogyás és a gyors két külön dolog, kivéve ha semmi haszna.
2014. máj. 18. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Ha már régóta le akarsz fogyni, miért most lett hirtelen ilyen sürgős? Tartósan fogyni csak lassan lehet. Válts életmódot és sportolj, annak meg lesz az eredménye pár hónapon belül.
2014. máj. 18. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Köszönom hogy ilyen hamar valaszoltatok ! De megis hogy fogyokurazzak mit ehetek ilyenkor mit ihatok hany orat sportoljak ? Hogy valtozztasak az eletmodomon
2014. máj. 18. 17:15
 4/11 anonim ***** válasza:
0%
Ha tenyleg olyan gyorsan le akarsz fogyni, akkor ne egyel semmit és 6 nap alatt minimum 8 kilót lefogysz... Ennyi.
2014. máj. 18. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Gyors fogyás nem lesz tartós...
2014. máj. 18. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
" Ha tenyleg olyan gyorsan le akarsz fogyni, akkor ne egyel semmit és 6 nap alatt minimum 8 kilót lefogysz... Ennyi." #4-eske, egy 12 évesnek ezt mondod, akkor az kb egy emberölési kísérlettel felér, mert a hülye meg is csinálja
2014. máj. 18. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Nem vagyok hülye ezeket a valaszokat meg sem nezem csak nem csinalok ilyen hülyeseget ! Azer mer 12 eves vagyok nem vagyok ovodas szinten
2014. máj. 21. 20:43
 8/11 anonim válasza:
Én is 12 éves vagyok, nem egy top modell akat. Szerintem, ha le akarsz fogyni, egyél sok gyümölcsöt, zöldséget, igyál sok vizet, ne egyél túl zsíros kajákat, nasikat (chips, ropi, gumicukor stb...), ha meg valamit nassolni akarsz egyél répát, epret, csinálj magadnak gyümölcs turmixot (szoktam csinálni banán turmixot és nagyon finom :) ) sportolj heti rendszerességgel, ha hamar akarsz lefogyni minden este csinálj felüléseket (kb. 20-at). Nyár van, ezért nagyon fontos a folyadék pótlás, naponta igyál legalább 2 litert! Remélem segítettem! :)
2014. jún. 19. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
Én is kb. ilyen helyzetű vagyok elkezdtem sportolni napi 200 felülés reggel és 200 este 50-50 fekvőtámasz és este 45 perc futás :) Ne egyél zsíros kaját, sokszor egyél, de keveset :) Gyümölcs zöldség, sok VÍZ, ennyi
2014. jún. 23. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm megpróbálom :)
2014. jún. 24. 20:44
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!