Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Sikerülhet 3 hónap alatt 15...

Sikerülhet 3 hónap alatt 15 kg fogyás?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


A nyarat annak szentelném,hogy leadjam a feleslegemet tanév kezdésre.Nos ha betartok egy normális étrendet és minden nap mozgok (futás,bicaj) akkor sikerülhet?Előre is köszönöm!



2014. máj. 20. 21:20
 1/5 anonim válasza:
29%

Neked valószínűleg nem. Megmondom azt is, hogy miért.


Ha valaki elhatározza magát, hogy fogyni szeretne (mennyit, hogyan stb..) az leül és egy edzéstervet, és egy étrendet készít, nem pedig megerősítést vár egy ilyen oldalon.

2014. máj. 21. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nincs valami nagy önbizalmam.Egyébként kapufa,a tesómmal megcsináltuk az edzéstervet,a mamám meg válalta,hogy elkészíti nekem az ételeket (étrend alapján).Tehát várom az értelmes válaszokat.Neked meg ment a piros pacsi.
2014. máj. 21. 12:53
 3/5 anonim ***** válasza:

Heti 1 kilóval számolj. Szóval kicsit talán kevesebb fog lemenni ha amúgy egészséges vagy.


Nekem a betegségem miatt megy rohadt lassan...3 hónap és nincs meg a 10kg még...

2014. máj. 22. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Banya92 válasza:
Szia! Igen, sikerülhet, de nagyon kemény lesz. Én is 15 kilót szeretnék fogyni nyár végére, és én is pont most kezdtem. :) Én személy szerint paleo étrendet folytatok és mellette magas intenzitású edzést végzek, heti 5x (freeletics a neve), és néha futok is. Nekem ez a kombó egyszer már bevált. Ha szeretnéd el tudom neked küldeni az edzéstervem, ami 15 hetes. :)
2014. máj. 31. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Azt megköszönném :)
2014. jún. 1. 18:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!