Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mennyire hatásos a futás? (lent)

Mennyire hatásos a futás? (lent)

Figyelt kérdés

Nyáron töltöm 13-at/L 155cm 65kg vagyok, erős csontozatú, szép alakom lenne, mivel eléggé izmos vagyok(tényleg). Na tehát ha minden este kb. 9kor futnék 2km-t, akkor az mennyire lenne látványos, mennyi idő alatt?

Kösz a normális válaszokat!



2014. máj. 22. 21:23
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
54%
A fogyás nem matematika, nah meg kajádról nem mondtál semit.
2014. máj. 22. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Bocsánat. Napi 5x étkezem 8 után nem eszek, kenyeret kerülöm amugy meg átlagosan kajálok: pl. Reggeli műzli, ebéd leves,főzelék, vacsi szemdvics, tízórai,uzsi gyümi
2014. máj. 22. 22:04
 3/19 anonim ***** válasza:
15%

Tobb sebbol verzik az elkepzelesed.


Eloszor is: 13 evesen SZIGORUAN TILOS mindennemu dieta/fogyokura.


Masodszor: 8 utan nem eszel, de este 9kor meg futsz? Es utana ki fogja etetni a tested, a szomszed? Tudod az sportolas egyik nagyon fontos resze, hogy a sportolas utan az elhasznalt energiat valamivel potolod.

Ha nem potolod csak reggel, mikor felkelsz es reggelizel, az nagyon nagyon karos.

Este 9kor mar a profik sem sportolnak, nemhogy a gyerekek!!!

A sport felizgatja a tested, nem fogsz tudni aludni, ha el is alszol, nem fog tudni a tested pihenni es ha reggel kelni kell mert suli, akkor halal lesz a reggel es egesz nap "fos" leszel. Raadasul ha minden nap csinalod, akkor mikor pihensz? A testnek a pihenesre is szuksege van.

A futastol nem leszel izmos. Sot, inkabb izmot veszitesz!

Elegge izmos vagy? Nagyszeru... a rendszeres futastol ezektol bucsuzz el.

Lattal mar kigyurt (izmos) maratonfutot? Ugye hogy nem.


Az elszantsag az dijazando, de okosan kell csinalni. Amit te elgondoltal az butasag :(

2014. máj. 23. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
0%
Minden étkezés előtt 1pohár vizet igyál meg,gyümölcsöt tízórai után már ne egyél,2naponta futás teljesen ok,de suli után,emberi időben!Aludj napi 8-10órát,uzsonna lehetne kenyérfélék kiiktatásával
2014. máj. 23. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
Pl abonett,pufirizs,úgy általában a krumplit amikor tudod rizzsel helyettesítsd,ha van még fölös energiád,járj vmilyen edzésre és a vacsora ne legyen nehézkaja.
2014. máj. 23. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
De a leglátványosabb akkor lenne ha minden folyadék amit beviszel,az tiszta víz,max zöldtea és elhagyod az édességet,sütit,péksütit,mindet!
2014. máj. 23. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
76%

Rossz,rossz,rossz!


Én ha itthon vagyok 13-14:00 között edzem. ha szabadban 16:00 után (calisthenics). Ajánlom neked is a 4 óra utáni edzést (jelen esetben futást). Ne 2km-t fuss! Először csak időre, pl kocogsz 2 percet, sétálsz 1 percet aztán megint és ezt egy órán át. Következő futásnál csökkented a sétaidőd és növeled a kocogási időt. Persze fokozatosan. Aztán ha egyhuzamban letudod kocogni az az 1 órát jöhet a futás. 1p futás 1p séta, aztán majd növeled. Ha egyhuzamban letudod futni az egy órát (nem kocogni, futni, ami már egy kardióedzésnek minősül) akkor jöhet a sprint. 30mp sprint, 1p kocogás és így tovább. Persze nem kell elérned az 1 óra sprintet.. de ha mégis akkor te egy isten leszel.


Diéta, először tisztázni kell a szót.

Diéta = rendezett étrend

Akár szálkásítasz (leadod a zsírt) akár tömegelsz (izmot szedsz fel) mind kettőre kell diéta. Hisz, rendezett étrend kell mind a kettőhöz.

Azt kéne eldönteni, hogy te mit szeretnél. Fogyni? Akkor nézz szét itt [link] .

Ha valamit nem értesz, nyugodtan tedd fel a kérdésed testépítés kategóriába, valamivel jobban értenek hozzá. Nyugi, nem leszel testépítő, persze ha akarsz abban is segítenek.

Ha izmosodni szeretnél, akkor írj egy üzit nekem.


Ha hasznos volt a válaszom, kaphatnék egy zöld pacsit? Nemrégen regisztráltam és 59% hasznosabb válaszokat adok.

2014. máj. 23. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
12/f aki diétázik. H.ü.l.y.e.s.é.g, hogy nem szabad. Ilyen korban is megfelelő tápanyag kell a szervezetnek.
2014. máj. 23. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 Andizsuzsi ***** válasza:

"Lattal mar kigyurt (izmos) maratonfutot?"


Azért ne ess át a ló túloldalára. Egyrészt a napi 2 km nagyon-nagyon messze van egy maratonfutó heti edzésadagjától, másrészt a maratonfutóknak elemi érdekük, hogy ne legyenek kigyúrtak, 40-60-100 km-ken ugyanis nem egyszerű cipelni "felesleges" kilókat akkor sem, ha az izomból van. De ez a veszély a kérdezőt nem fenyegeti.

2014. máj. 23. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 Csiß ***** válasza:

"Ha hasznos volt a válaszom, kaphatnék egy zöld pacsit? Nemrégen regisztráltam és 59% hasznosabb válaszokat adok.


A válasz 0%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 59%-ban hasznos válaszokat ad."


Akkor a jelek szerint mégsem :)

2014. máj. 23. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!