Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Szeretnék fogyni hasból és...

Szeretnék fogyni hasból és fenékből, illetve szeretném feszesíteni ezeket a tájakat és a combom! Gyorsan kéne! Mit tegyek?

Figyelt kérdés
165 cm vagyok és 48-49 kg. 11 éves. Osztálytársaim csúfolnak alakom miatt. Jön a nyár, osztályom és én megyünk strandra...

2014. máj. 25. 12:39
 1/5 anonim ***** válasza:

Hát ilyen méretekkel nem tudom, hogy miért csúfolnak :S

Gonoszak, nem lehet nagy gond az alakoddal.

2014. máj. 25. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
:/ én sem értem őket de csúfolnak már 2 éve.
2014. máj. 25. 12:53
 3/5 anonim ***** válasza:

Gondolom lány vagy, esetleg küldhetnél egy képet magadról, tisztázni is mi a baj. Nyugi, én 12 vagyok :)


Egyébként jól teszed, ne fogadd el magad. Szeresd magad de ne fogadd el magad!

80% szeresd magad. Ha szereted magad a társadalom is szeretni fog, 10%, Még mindig van egy 10%, ez az a 10%, hogy nem fogadod el magad, mert mindig lehetsz jobb.

2014. máj. 25. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Egyébként meg gyorsan ne akarj szálkásodni. Ha nagyon hájzsák vagy, bár én 152cm és 45kg, jó igaz ez izom, akkor lógni fog a bőröd. Szépen, lassan, nyugodtan, a többieket meg szhard le magasról :)


Skypom is van ha nem hinnéd el, hogy 12 vagyok

2014. máj. 25. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
rossz látni hogy egy 11éves lányt ilyennel csúfolják..ezzel a súllyal vékony vagy...
2014. máj. 28. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!