Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hízni szeretnék, gyorsan....

Hízni szeretnék, gyorsan. Hogy csináljam?

Figyelt kérdés
20 éves vagyok 164cm, 41kg. 2 évvel ezelött szültem pár hónap múlva már kezdtem is fogyni. sosem voltam kövér, de most vagyok a legvékonyabb. szeretnék hízni, gyorsan!! Átlagos mennyiséget eszem, fogyókúrás ételeket nem szoktam enni. Peritolt irattam de túl álmos vagyok töle. Mit csináljak? :)

2014. máj. 28. 15:02
 1/9 anonim ***** válasza:
Szedjél Béres cseppet!Az tényleg jó!
2014. máj. 28. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
kipróbálom. köszönöm . :)
2014. máj. 28. 15:08
 3/9 anonim ***** válasza:
Eddz! Hidd el később bánni fogod ha meghízol. 20 évesen még normális hogy gyors az anyagcseréd és még egy szüléstől sem hízol el. Aztán 25-30 évesen azt veszed észre hogy jönnek fel a kilók és vért izzadsz, hogy leadd. Élj egészségesen, izmot szedj fel, akkor sosem lesz gondod az alakoddal.
2014. máj. 28. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
igen, igazad van. nem szeretnék elhízni, csak legalább a sima s-es méretet elérni, mert az is lóg rajtam.
2014. máj. 28. 15:38
 5/9 anonim ***** válasza:
Multivitamin is segíthet.
2014. máj. 28. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Doki mit mondott?
2014. máj. 28. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Nincs semmi bajom, egészséges vagyok. Peritolt írt fel nekem. Az tényleg jó, rengeteget eszem töle, csak nagyon elálmosít és ûgy nem tudok rendesen foglalkozni a kisfiammal. :-\
2014. máj. 28. 20:53
 8/9 anonim ***** válasza:
2014. máj. 28. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Minek linkeled be mindenhova ezt a szar sárgakapsulás baromságot??? ne itt reklámozz már!
2014. máj. 30. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!