Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Elhízhatok ha hajnalban eszek?

Elhízhatok ha hajnalban eszek?

Figyelt kérdés
Mostanában soha nem bírok aludni, van hogy 24-48 órát is fönn vagyok, nem tudom miért pedig fáradt vagyok.:( És késő este- hajnalba gyakran rám jön a nasizhatnék. Ez baj? Van amikor reggelre elalszom, de akkor is még 2-3 órája lehet hogy ettem egy kis kekszet vagy ilyesmi. Rájöttem hogy ha este megkívánom az édességet az azért van mert kimerült vagyok és aludnom kell, de most nem bírok!
2009. dec. 31. 17:41
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Mindig alvás után, azaz felkeléskor kell nassolni, úgy a szervezeted nem elraktározza azt, hanem felhasználja!

Ha nem tud késő este elaludni késíts kakaóporból és meleg tejből és édesítőből 3 deci kakaót, attól aludni is fogsz és megvan a fogyókúrás nasi is:)

Ez kb. 160 kalória, de nem hízol, mert nem szénhidrát!

2009. dec. 31. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Hát ez igencsak emberfüggő. Én hajnal 4ig szoktam fel lenni, addig csipszet, csokit rágok, mégsem hízok semmit.
2009. dec. 31. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Egyénfüggő...,van aki hizik van aki nem..,de azért az esti nass igencsak hizlaló,ezt azért lássuk be!
2009. dec. 31. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Pótcselekvés vagy valamire ki van éhezve szervezeted.Általában króm hiány okoz édesség utáni vágyat.Szerintem is egyéánfüggő,hogy hízol-e tőle.Mindenesetre nem túl egészséges akkortájt nasizni,még fel se ébred a szervezet.
2010. jan. 1. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
El sem aludt... :P
2010. jan. 4. 09:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!