Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 161cm,43-44 kg, mi a véleménye...

161cm,43-44 kg, mi a véleményetek?

Figyelt kérdés
Mindenki azt mondja,hogy hülye vagyok,hogy fogyni akarok.Igazából nekem egyedül a csípőm,derekam,hasam az amin van sok felesleg.anyukámnak is ilyen volt,nagyon nehezen tudta leadni.Ugytűnik genetika.Engem mégis zavar,hogyoké hogy nem vagyok kövér,és ruhában sem látszik meg,de fürdőruhában pedig borzalmassan aránytalan igy a testem,hogy tök jó a lábam,de a hasam pedig.....Egyébként soprtolok,heti 4x atlétika,2x lovaglás.Viszont óriási gyomrom van.Van,hogy apukámnál többet tudok enni,és mikor nem vagyok éhes akkor is,azt mondják ugy szűkitsem a gyomrom,hogy 4 napig csak vizet,teát,joghurtokat iszok.és utánna pedig vigyázzak,nehogy visszaessek.Szerintetek?

2014. jún. 5. 20:51
 1/3 anonim válasza:
attol függ hany eves vagy. Kalkulator szerint 18 ev felett 55-57 az idealis. sztem vakony vagy,föleg ha ilyen sokat sportolsz ne felj az elhizastol. Az olyanok mint te meg almaban is fogynak.
2014. jún. 5. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Betegesen vékony lehetsz, 52 kg lenne ideális, de még az is vékony.
2014. jún. 5. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Már megint egy szórakozó, kamuzó tini...

És még el sem kezdődött a nyári szünet!!!

2014. jún. 5. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!