Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Miket ehetek ha formásodni és...

Miket ehetek ha formásodni és kicsit fogyni is szeretnék + milyen mozgás 160cm 50kg 19/L?

Figyelt kérdés
Szeretnék jó alakot. Járok kondiba és milyen gépeket lenne célszerű használni? Fogyni is szeretnék de nem túl sokat kb 3-4kg mert szeretném magam inkább "átformálni". Valaki tudna nekem segíteni?
2014. jún. 6. 11:46
 1/1 anonim válasza:

Én naponta másfél órát szobabiciklizek (nem tudom, hogy a konditeremben van-e, nem voltam még ott), egy 10-est le szeretnék adni :) Ha te is bicikliznél ennyit szerintem 2 hét alatt simán lemenne :) Egyél sok gyömölcsöt, zöldséget, fehérjét, kevesebb szénhidrátot, ha lehet édességet ne, pékáruból csak teljes kiörlésüt, magvasat. Húst is nyugodtan ehetsz, bár disznó és marha helyett inkább csirkét, halat :) Remélem segítettem!


Üdv 13/l

2014. jún. 6. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!