Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Kéne egy személyi edző vagy...

Kéne egy személyi edző vagy legalább edzőterem, de szégyellek elmenni mit csináljak?

Figyelt kérdés
Szeretnék súlyzós edzéseket végezni, lehetőleg szakszerűen, tehát személyi edzővel, de szégyellek elmenni konditerembe. 168 centi magas lány vagyok, 96 kiló, borzasztóan érezném magam ott, de így meg félek, hogy amit itthon emelgetek fél-egy kilós súlyok az édeskevés. Nem hiszem, hogy sikerül leküzdenem a szégyenérzetem.
2014. jún. 6. 20:00
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Szia! En is hasonlo parameterekkel rendelkeztem, mint te (170 cm, 96 kilo voltam). Egy ev alatt sikerult 36kilotol megszabadulnom edzo es edzoterem nelkul (normalis, szenhidratszegeny etrendet kovettem, meg persze en is mozogtam: heti 2 lovaglas, mindennap seta, hetvegente futas, otthon torna, biciklizes, szobabicikli...). Amugy meg mindenki azert jar le, hogy formalodjon, fogyjon. Hidd el, senkit nem erdekel, hogy mas mit csinal lent a teremben/ hogy nez ki. Legalabbis normalis helyeken (maximum segitenek!). Ha meg egyedul cikinek erzed, elso par alkalommal keress egy baratot/baratnot, aki elkiser!
2014. jún. 6. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Bocs, hogy nem a kérdésre válaszolok, csak én is szeretnék szénhidrátszegény étrendre áttérni, de azt olvastam róla, hogy rossz szájszagot okoz. Neked nem volt ilyen gondod?
2014. jún. 6. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Óóó, ez az elkísérés jó ötlet, köszi, megpróbálom úgy. :)

Igen, reméltem, hogy nem érdekel senkit, de legutóbb mikor ilyesmivel próbálkoztam (kb. egy éve, akkor 89 kiló voltam), akkor az edző, akihez mentem rögtön ráállított egy futópadra, de nem fokozatosan csinálta nagyon gyors volt a tempó egyből, majdnem elestem, le kellett róla ugranom, ő meg ott röhögött a másik edzővel. Iszonyatosan megalázó volt.


De most igazából az izomvesztéstől félek, de ha te otthon meg tudtad oldani, akkor talán nekem is megy mégis.:) (már ha a kísérősdi nem jön be:) . köszi!

2014. jún. 6. 20:29
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

huhh ezen felidegesítettem magam, ekkora lelkiszegény bunkókat!!

de kérlek egy tajparaszt miatt ne írd le az összes edzőt, vannak normálisak is

2014. jún. 6. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Az az edző, akiről mesélsz, egy kötsög volt. Hidd el nekem, hála az égnek ritka az olyan.

Nyugodtan menj el edzeni. Előtte beszélj az edzővel, esetleg találkozzatok is edzésen kívül. Ez is oldja a feszkót. Kisebb, meghittebb hangulatú edzőtermet válassz, ne a legnagyobbat. Ha az segít, mehetsz női terembe is (ha van a városodban), vagy választhatsz női edzőt. Vigyél magaddal valakit, aki tartja benned a lelked és csökkenti az idegességed. Egy-két alkalom után megnő az önbizalmad. A teremben edző embereket nem érdekli, csak a maguk edzése, munkája, teste. Biztos vannak bunkók, de ők a célodtól nem tántoríthatnak el. Jobbá akarsz válni, és ezért maximális respekt.

Drukkolok!

2014. jún. 6. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Elso vagyok, nem, egyaltalan semmilyen mellekhatasa nincs a szenhidratszegeny etrendnek (sem szajszag, se semmi...) :) en nagyon max 1g/ ttkg alatt szoktam tartani, nagyon ritkan lepem tul es azt is inkabb a gyumik miatt :) amugy meg kerdezo, HAJRA!!!
2014. jún. 6. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen, nagyon aranyosak vagytok!:) Nem általánosítok, gondolom, hogy a túlnyomó többség nem ilyen, de ez az "élmény" valóban nem motivált, viszont ti igen. :)

Mindenképp megpróbálom újra (erőt veszek magamon), mert valóban jobbá szeretnék válni. De jaja, nagy valószínűséggel női edző lesz, emrt külön női terem itt nincs.:) Köszi!

2014. jún. 6. 21:19
 8/8 anonim ***** válasza:

Évek óta járok terembe, de órára, nem szimplán gyúrni. Amit én látok: senkit nem érdekel a másik, hogy mekkora, milyen ruhában van, hány éves.


Keress normális edzőt, ritka bunkót fogtál ki.

2014. jún. 6. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!