Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Egy hét alatt mennyit lehet...

Egy hét alatt mennyit lehet hízni?

Figyelt kérdés
Ha egy hét abból áll, hogy egyik nap gyros, másik nap pizza, harmadik nap lángos, sok csoki, kóla, alkohol, stb., bármi, amit el tudtok képzelni...:D
2014. jún. 8. 17:13
 1/5 anonim ***** válasza:

Ne hízz :D meg lehet azt oldani. A vodkában nincs szénhidrát :) gyros tálat egyél és hagyd meg a krumplit. Ha lángost eszel, akkor aznap már csak egyszer egyél.


Nem éri meg, hidd el hogy nagyon meg fogod bánni!

2014. jún. 8. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

köszi :D csak szerintem ilyesmi lesz a nyaralásom...:D


ezenkívül mindig jól táplálkozom, meg mozgok, de azon a héten úgy gondoltam, elengedem magam :D

2014. jún. 8. 17:17
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Az alkoholnak grammjában 7 kalória van. Egy fél literes vodka 1400 kalória. Gondolom nem tisztán iszod, bambival már jóval 2000 felett van. Ez azért elgondolkodtató.

Ha egész héten elviszed magad akkor sem valószínű 2-3 kilónál több. Persze ez teli gyomorral tűnhet többnek is de ne hagyd hogy ez megtévesszen. Viszont 3 kilót leadni ha amúgy nincs nagy súlyfelesleged lehet 2 hónap is. Megéri?

2014. jún. 8. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szemléld nyugodtan a dolgot, amit egy hét alatt felszedsz azt ha egyébként jól táplálkozol, két hét alatt leadod nagyobb erőfeszítés nélkül :)
2014. jún. 8. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Tavaly nyáron minden hétvégén legalább fél liter vodkát Megittam. Nem a kalória a lényeg, kicsit hizekony típus vagyok, ehhez képest vodka mellett is le tudtam kicsit kockasitani a hasam. Persze mindenki szervezetere máshogy hat, én arra jöttem rá hogy ha 110-120 gramm ch fölé megyek egy nap, akkor már hízok. Ha ez alatt eszem, és mondjuk 3000 kcalra jön ki a napom, akkor fogyok. Nem minden a kalória.
2014. jún. 8. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!