Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan hozzam rendbe a testem...

Hogyan hozzam rendbe a testem anorexia után?

Figyelt kérdés

165 cm vagyok jelenleg, és 40 kg, NEM akarok tovább fogyni, próbálok kimászni a gödörből, de nem tudom, mit csináljak. Nem szeretnék rohamosan hízni, mert ismerem magam, félek, hogy visszaesnék. Emellett tényleg iszonyú plöttyedt vagyok, nagyon gyenge és csupa zsír, hiába vagyok ránézésre vékony.. Egészséges életmódra váltással ha hízom, az is zsírként jön fel? Nagyon félek, hogy mégjobban elzsírosodom.. Jelenleg sok zöldséget és gyümölcsöt eszem, kevés sovány húst, néha kevés túrót.. Krumplitól, rizstől, zabpehelytől stb. őszintén bevallom, hogy félek még.. ráadásul mindentől feszül a hasam.

Próbálom a mérleget elfelejteni, izomban azt hiszem nem érdekelnének a kilók. Egyelőre a séta az, amit bírok rendesen, és szeretem is, élvezem, hogy tudok mást is csinálni, mint az ágyban fekvés.. aktívabb mozgásnál azonban pár perc után összeesek.. Ez gondolom fejlődik majd..nem? Tanácstalan vagyok teljesen, hogy innen hogyan kaparjam össze magam..


Köszönöm a segítséget!


2014. jún. 8. 19:19
 1/2 anonim ***** válasza:
keress fel egy orvost és egy dietetikust! illetve személyi edző sem ártana
2014. jún. 8. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Koplalással fogytál igaz? Mert ezt jól elk**tad akkor. Ha elkezdesz normálisan enni egyből hízni fogsz. Az izom pedig nem jön fel kajától, tehát ha gyarapodik a súlyod az csak zsír lehet.


El kéne kezdened komolyan edzeni hogy valami izmot szedj magadra. Más megoldás nincs.

2014. jún. 9. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!