Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Egy héten egyszer bűnözés...

Egy héten egyszer bűnözés mekkora probléma? Mennyire nehezíti a fogyást?

Figyelt kérdés
2014. jún. 10. 16:37
 1/4 anonim ***** válasza:
Mondanám, hogy még elmegy, de akkor ezzel igazolva önmagadat, hetente egyszer csapsz egy hatalmas zabálást. Aztán másból sem fog állni a heted, mint várnia a "csaló" napot, hogy megismételd. Aztán megmagyarázod magadnak, hogy heti kettő is belefér, hiszen a többi 5 napon diétázol. Szóval pont úgy megy, mint ahogy pl. a cigire rászokik az ember. Inkább normálisan étkezz, ne valami femina/kiskegyed diétát próbálj és akkor nem lesz szükséged "bűnözésre"
2014. jún. 10. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
köszi a gyors választ :) normálisan étkezem, csak minden ebéd után kívánom az édeset :/ és finomak a cukormentes, édesítős sütik is, de azt sem lehet mindennap enni és hiányzik egy jó krémes édes torta :D
2014. jún. 10. 16:50
 3/4 anonim válasza:
Szerintem ez ember függő. én 5 hónap alatt dobtam le 18 kilót (mindenféle csodabogyó mentesen) és hetente kb egyszer bűnöztem. érts ezalatt egy szelet csokit vagy egy pudingot esetleg egy szelet pizzát. nem volt kimondva hogy minden héten 1 bűnözés de kb. szóval nekem bevált :)
2014. jún. 10. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem semmi baj nincs vele. Senki sincs, aki heti egy "rossz" kajálástól hízott volna meg. Nem nehezíti meg a fogyást, legalábbis én úgy tapasztaltam, hogy nem.
2014. jún. 11. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!