Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Szerintetek fogynom kéne?...

Szerintetek fogynom kéne? (158cm,42-44kg) És ezzel a fürdőruhával mehetek strandra? (linkek lent)

Figyelt kérdés

[link]


[link] [link]


11_19.00.17_www.kepfeltoltes.hu_.jpg kepfeltoltes.hu_.jpg



2014. jún. 11. 19:20
1 2
 1/18 A kérdező kommentje:

Hozzátenném, hogy 13 éves vagyok.

Normális válaszokat kérek.

2014. jún. 11. 19:30
 2/18 anonim ***** válasza:
16%

Normális választ normális kérdésre lehet adni. Egyrészt mit érdekel a véleményem, ha csak három számot tudok rólad, nem láttam képed rólad, és elsősorban magadnak kellene tetszened?

Másrészt a fürdőruhából semmi sem látszik, és nem értem, hogy érted, "mehetsz-e vele strandra".

2014. jún. 11. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
53%
Tornázni nem ártana és akkor nem lenne ilyen löttyedt a popsi. Fogyni semmiképp, de sok torna!
2014. jún. 11. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:

Köszönöm az elsõ válaszolónak. (Esetleg még meg tudnád mondani, hogy hogyan tornázzak? Tehát pl. guggolásokat végezzek,

vagy csináljam azt, ami ebben, meg ebben a videóban van…)


Második válaszoló: nem tudom, hogy gúnyból mondtad-e, vagy nem vetted észre, hogy a fürdõruhában egy ember van, aki én vagyok? Mert ha a második, akkor tájékoztatlak. A képekkel is rákérdeztem, nemcsak a számokkal. A fürdõruhás kérdés pedig arra vonatkozik, hogy pl.nem rossz-e, hogy ilyen rózsaszín valami van az oldalán,vagy, hogy nem látszik-e kicsinek? De azért neked is köszönöm, hogy válaszoltál.


És még valami: elnézést azért, hogy a képek elmosódottak!

2014. jún. 11. 20:26
 5/18 A kérdező kommentje:
Bocsánat, az elsõ komment a 2. válaszolónak ment, a második pedig az 1-nek.
2014. jún. 11. 20:30
 6/18 anonim ***** válasza:
Így már érthető a kérdés a fürdőruháról. Más kérdés, hogy a háromból csak az egyik kép érhető el.
2014. jún. 11. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
Biztos 42-44 kg vagy te? Nekem tűnsz. Nem kell fogyj ígyse, de 42 kg az ultravékony, te meg okés vagy.
2014. jún. 11. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:

Az elsőn kívül be se jönnek a képek, így mit akarsz?


Egyébként 158-hoz 42-vel kórházban feküdtem csontsoványan. Hülye az, aki innen fogyni akar.

2014. jún. 11. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:

[link]


[link]

11_19.00.42_www.kepfeltoltes.hu_.jpg


Remélem, ezek jók lesznek. Ha nem, akkor majd holnap próbálom, számítógéprõl. Amúgy meg nem vagyok én olyan vékony a szegény 36kg-os (csak egy kicsivel alacsonyabb) barátnõmhöz képest.

De azért köszönöm, hogy válaszoltatok!

2014. jún. 11. 22:45
 10/18 A kérdező kommentje:

Ááá, a 2. megint nem lett jó, utolsó próba:


[link]

2014. jún. 11. 22:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!