Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ennyi sporttal le tudom adni...

Ennyi sporttal le tudom adni szeptemberig a -10kg-ot?

Figyelt kérdés
3 hete diétázom,nem eszek kenyeret,zsömlét,kiflit,péksütiket,cukros üdítőket,édességet,stb..helyett néha egy kis abonettet,zöldségeket,gyümölcsöket,natúr joghurtot,tojást,halat,csirkemmellet.. (heti 2x eszek kb 1 túrórudit,mert édesség nélkül nem tudok meglenni :( ) és napi 2,5 l - 3 liter vizet megiszok.. eddig csak napi 1 órát Rubint Rékáztam este és 8km-t bicikliztem,de ha vége van a szóbelinek és nem kell tanulni,reggelente el akarok menni futni és napi fél órát ugróköteleznék is ezek mellé.. így sikerülhet a 10kg leadása nyár végére? 153cm/ 58 kg :S 18/L
2014. jún. 12. 14:34
 1/1 anonim ***** válasza:
Sikerülhet de jobb lenne egy kis izmos is építeni, mert a csak kardió az nem a legeredményesebb. Ja és vízből ilyen nyári melegben nyugodtan tartsd a napi 3,5-4 litert
2014. jún. 12. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!