Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan fogyjak le? A többi lent

Hogyan fogyjak le? A többi lent

Figyelt kérdés
14 éves vagyok,170 cm.Elég sokan csúfoltak a testsúlyom miatt,és mint mindenki tudja ez az kor amit az ember örökre magában tart.Nem szeretném hogy 10év múlva úgy nézzek vissza hogy csak bántottak.A családtagjaim is túlsúlyosak,alapból vastagok a csontjaim.A combom elég nagy a hasam nem vészes.4 évig kosaraztam 2 évig táncoltam 2hónapig kondiztam(sajnos a kondi bérletet anyagi okok miatt már nem tudtuk fizetni)Futni jártam le nemrég barátnőmmel de ő nem akarja folytatni egyedül pedig nem szeretnék futni.Otthon tornázok.Kerülöm a zsíros ételeket mai is csak egy szendvicset ettem.Teljes kiörlésű kenyeret eszek.Nagyon szeretnék most már látványosan fogyni.Önértékelési problémáim vannak.Kérlek segítsetek!

2014. jún. 12. 19:09
 1/9 anonim ***** válasza:

Mindent megteszel annak érdekében hogy lefogyj!Fuss tornázz Rékára,egyél Update néha!6után ne egyél!

ne kezdj el koplalni!!!

2014. jún. 12. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
pontosan ezeket teszem!:Dde semmi látszata
2014. jún. 12. 19:30
 3/9 anonim válasza:
Ez nem pont 1 hét alatt fog megtörténni,sok idő kell hozzá egészségesebb táplálkozás,és jó sok testmozgás.
2014. jún. 12. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
nem 1 hétre gondoltam,mondjuk nyár végére jó lenne ha nagyobb változás történne.De ha az elején nem látom a változást képes vagyok feladni,nekem kell a "sikerélmény"
2014. jún. 12. 19:49
 5/9 anonim válasza:
Azzal hogy egész nap egy szendvicset eszel nem érsz el semmit. nálam nagyon gyorsan beindult pedig kb 5szor eszek. anyagcserem nagyon jó :D
2014. jún. 12. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Mindenki különböző,folyadékot se iszok mert nem kívánja a szervezetem legalábbis úgy érzem.
2014. jún. 12. 20:23
 7/9 anonim válasza:
Pedig ha sok vizet iszol gyorsabb lesz
2014. jún. 12. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
én azt értem,viszont már néha hányingerem van ha pl. ha több vizet iszok egy nap.Nem tudom elképzelni hogy valaki napi 2 litert megiszik,Persze ez nyáron másképp van,
2014. jún. 12. 20:49
 9/9 anonim ***** válasza:

Aki már valamennyire ki van száradva, az nem szomjas, sőt undorodhat is a víztől.

Napi egy szendvics koplalás, így még jobban el fogsz hízni.

2014. jún. 12. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!