Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Akik lemondtatok a Kenyér,...

Akik lemondtatok a Kenyér, liszt, cukorról, stb. , mit használtok helyette, vagy miket esztek?

Figyelt kérdés

és még az lenne a kérdésem,hogyan fogyhatnák 2-3kg-t ,milyen diétát és edzés ajánlotok amivel szép eredményt tudnék elérni?

előre is köszönöm.. :)


2010. jan. 2. 20:46
 1/5 anonim ***** válasza:

kenyeret, péksütit, stb nem eszek.

köret: zöldség vagy savanyúság vagy saláta, esetleg light főzelék.

édesség: édesítőszerrel, liszmentesen. pl. túró meg gyümölcs, stb.

nekem is csak pár kg volt hátra, semmi nem működött, pedig a fentieket betartottam. kis feleslegnél már nagyon nehéz.

a felesleg úgy ment le, h reggelire bekajáltam (8 körül), 11 és 14 körül pár falat kaja (sajtdarabka, vagy 1 virsli, fél joghurt, ilyesmi, max. gyümölcs a délelőtti kajcsinál).

17-18 kor legkésőbb vacsora, általában bekajáltam, de pár nap után nem volt étvágyam, vagyis jóval kevesebbet ettem, pedig ez nagy szó nálam! / 20-as BMI-vel (szülés előtt) halálra ettem magam :), és nem látszott rajtam/

sportolni sajnos a bébim mellett nincs erőm (egyelőre)

2010. jan. 2. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
100%

Kenyér helyett extrudált (kukorica)kenyér, abból kb. 50 cal 1 szelet. Cukor helyett a Süssina folyékony édesítőjét használom, nagyon jó, mert nincs mellékíze.


Emellett ha hetente minimum 3-4 alkalommal KARDIO edzést tartasz (minimum 120 fölött legyen tartósan a pulzusod), akkor akarva-akaratlanul fogyni fogsz! Én arra figyelek, hogy ne vigyek be naponta több mint 1000-1200 kalóriát, emellett másfél órát kardiózom minden este. Futás, elliptikus gép, gyors gyaloglás, taposás...stb.


Sajnos nincs lokális fogyás, így pl. CSAK a hasadról nem fogsz tudni fogyni.


kitartás :)

2010. jan. 2. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
nagyon szépen köszönöm Nektek :)
2010. jan. 2. 21:23
 4/5 anonim ***** válasza:

Nekem könnyű lemondani lisztről meg a cukorról, de 2 dologról nagyon nehezen megy: só, kenyér.

A sóról és rólam annyit hogy 3 szem paradicsomhoz képes voltam akár 10!! dkg sót is megenni. Nagyon durva és így jó sok vizet megkötött a szervezetemben. (ezt próbálom most vízhajtóval "leszedni" magamról) Szóval a mostani sózásom annyi, hogy félbevágom a zöldséget, több darabba nem és a tetejét picit sózom és mindenbe egyre kevesebbet teszek.

A kenyeret meg próbáltam már helyettesíteni ezer dologgal: pufi búza, pufi rizs, mindenféle abonett, korpás keksz. De belegondoltam, nem tudok és nem is akarok egész életemben hungarocellt enni, mert életmódot váltok, és mindennek tuti van helyettesítője. =) Találtam fogyi kenyeret a boltban és 1 szeletben 41 kcal van. Szóval én nagyon örülök. (a norbis borzalom mellett találtam meg, amiben csak 2 kcal-val kevesebb 10 dkg-ba mint ebbe és az ára persze 3x ehhez képest.

De ha már ennyit írtam cukor: használj helyette délelőtt mézet, ha szereted, ha nem akkor édesítőszer ezt bármikor eheted. Liszt: édességet nem nagyon eszem, de ha valami édesre vágyom megeszek egy dm-es shake-t.

(remélem segítettem valamiben =))

2010. jan. 3. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Igen, sokat segítettél :) köszi :)
2010. jan. 3. 18:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!