Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Kb ilyen alakkal a strandra...

Kb ilyen alakkal a strandra fel lehet venni kétrészes bikinit?

Figyelt kérdés

Nem én vagyok a képen de testalkatban nagyon hasonlít rám.



[link]


2014. jún. 14. 12:45
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Fel lehet, mert az egy reszes ugyis csak a has reszt takarnal el, combjaidat, labadat nem. Szoval emberek azt hiszik, mert egyreszes, lathatatlanok lesznek. Nem igy van.
2014. jún. 14. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
54%
Bármilyen alakkal fel lehet venni bikinit... a kérdés inkább az, hogy érdemes? A kövér nőnek a hasa és a csípője torzul a legfeltűnőbben a karcsú nőkéhez képest, milyen megfontolásból tennéd ezt közszemlére? Úgy gondolod, vonzóbb vagy csupasz hassal, mint egy szabása és anyaga miatt karcsúsító egyrészesben?
2014. jún. 14. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Ha szép a bőröd, akkor igen. Ha nem, akkor inkább tankinit ajánlanék. De önmagában ennyi túlsúly nem akadály.
2014. jún. 14. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

[link]

Inkább ne...

2014. jún. 14. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Nézd meg a Telt lányok oldalát a facebook-on. Vegyél fel bikinit!
2014. jún. 14. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat bár a 2 válaszoló bunkó és lekezelő stílusban fejezte ki magát.

Nem lenne bajom az egyrészessel csak olyan öreges mintájuk és a fazonjuk.

2014. jún. 14. 14:41
 7/13 anonim ***** válasza:
Vegyél tankinit, annak a felső része olyan mint egy trikó, az alsója pedig egy sima bugyi.
2014. jún. 14. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
60%

Elöször is a bikini MINDIG kétrészes, ez a bikini definíciója!!!!


Másodszor ehhez az alakhoz bikini nem való, legfeljebb tankini, de inkább egybe fürdöruha.

2014. jún. 14. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Igen föl!

Ne aggódj ezen. Ha szereted a bikinit azt vedd föl, ha meg zavar, hogy túlsúlyos vagy, akkor mozogj, sportolj, itt a nyár lehet egészségesebbn étkezni stb...

A lényeg, hogy érezd jól magad. Valójában ha körbenézel majd a strandon fogsz olyan bálnákat, szíréneket és fókákat látni, akik bikiniben lesznek, hogy hozzajuk kepest te leszel a strand szupermodellje;-)! Szerintem nemcsak a tokeletes alakuaknak jár bikini, mellesleg vekonyaknak is loghat a feneke, lehet narancsbőre vagy epp muteti hegek, terhessegek nyomai lehetnek a hasukon, combjukon akarhol es a termeszetes oregedesrol ne is beszeljek es azoknak szegyenkezniuk kellene? Szép is lenne, nekem kaszaboltak a hasam es buszken veszek bikinit. Legalabb azt nezik nem a fenekemet vagy a narancsbort;-))). Bikinit fel!!! Itt a nyár.

2014. jún. 14. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Én mindig úgy gondoltam, hogy az egybe fürdőrucival csak méginkább felhívják magukra a duci lányok a figyelmet, hogy valamit takargatni akarnak. Ha ilyet látok valakin egyből az ugrik be. Ugyanolyan, mint nyáron is hosszúnadrágot vagy harisnyát hordani, zakót felvenni. Mindenki levágja egyből, hogy csak azért van rajtad, hogy takargasd a hájad, és annál inkább feltűnő. Ha te nem foglalkozol vele, akkor más se fog.
2014. jún. 14. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!