Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » A Spar teljes kiőrlésű rúd...

A Spar teljes kiőrlésű rúd miből készül?

Figyelt kérdés

[link]


Ok, van benne teljes kiőrlésű gabona, de milyen és mégis mennyi? Lehet, hogy én hallucinálok, de belülről ez a pékáru tök fehér, nem is látszik rajta, hogy bármiben eltérne a fehér lisztből készültektől. Vannak rajta lenmagok.. De ennyi, termékleírást nem találtam róla se neten, se máshol. Ötlet?


Könyörgök, ne olyanok írjanak, akik alapvetően vallásosan gabonaellenesek, és le akarnak beszélni mindenfajta kenyér fogyasztásáról! :)



#kenyér #gabona #teljes kiőlésű
2014. jún. 16. 21:09
 1/6 anonim ***** válasza:
54%
Az ilyeneknek ne higyj, a legtöbbször raknak bele két kanál teljes kiőrlésű lisztet, és máris nyugodt szívvel adhatják kétszeres áron a sima fehér kenyeret.
2014. jún. 16. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
38%
Van benne egy kis teveszar.
2014. jún. 17. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Teljes kiőrlésből, mi másból?
2014. júl. 16. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 ZaraMedusa válasza:

Pont a napokban kértem le a Spartól az összetevőket és kalóriatáblázatát.

Íme:

Teljes kiőrlésű rúd (60 g) összetevők: Búzaliszt (20% teljeskiőrlésű), ivóvíz, élesztő, lenmag, étkezési só,margarin (növényi zsírok és olajok, hidrogénezett növényi zsírok és olajok, ivóvíz, étkezési só, emulgeálószer: zsírsavak mono- és digliceridjei, savanyúságot szabályzó anyag: citromsav, színezék: karotinok, aroma), búzakovász, sűrítőanyag: guar gumi, karboximetil-cellulóz; emulgeálószer: zsírsavak mono- és digliceridjeinek mono- és diacetil-borkősav-észterei; cukor, szójaliszt, dextróz, maltodextrin, térfogatnövelő szerek: nátrium-karbonát, kalcium-foszfát, difoszfátok; lisztjavítószer: aszkorbinsav, enzimek, repceolaj.

Teljes kiőrlésű rúd (60 g) tápanyagtartalom:

Energia KJ/100g - 1210

Energia kcal/100g- 286

Zsír g/100g - 3,9

Ebből telített g/100g - 1,0

Szénhidrát g/100g - 51,2

Ebből cukor g/100g - 0,8

Rost g/100g - 4,4

Fehérje g/100g - 9,5

Só g/100g - 1,6


Őszintén megmondom, h nekem csalódás volt!

2014. nov. 10. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
kérdezd meg a spártol vagy ali anyátol.......
2015. márc. 16. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
rúdbó
2018. ápr. 30. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!