Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Olvastam, hogy a citromos víz...

Olvastam, hogy a citromos víz segit a fogyásban, ezenkivül egészséges is, mennyi idö alatt lehet fogyni, van valakinek tapasztalata?

Figyelt kérdés
Illetve,a boltokban kapható citromlé vagy 100%-os citrom szaft is jó,vagy csak a citromból facsart citromlé.

2014. jún. 17. 11:59
 1/9 anonim ***** válasza:
19%

Mi az, hogy MENNYI IDŐ ALATT LEHET FOGYNI? Nehéz lenne gondolkodni bakker? Ez milyen kérdés?


Leírom:

0-10 év alatt lehet fogyni.

2014. jún. 17. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
0%
Limonádé, mint fogyasztószer, zseniális.
2014. jún. 17. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
24%
Edes istenem...
2014. jún. 17. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
78%

Mondhat bárki bármit, nekem segített

lehet, hogy nem a citrom, hanem a rengeteg víz, amit ittam, de én 94kgról 61kgra fogytam le, mindig ilyen citromos vizet ittam. Jó, mert méregtelenít, és szerintem finom is:))

2014. jún. 17. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Lipton. ***** válasza:
29%

Csodálatos :)

Én meg a sok kecsketejtől fogytam. :D

2014. jún. 17. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
100%
A citromos víz, és a limonádé közt azért van különbség. A citromos víz valóban segíti a fogyást, mert felgyorsítja az anyagcserét. Persze ha beleteszel három evőkanál cukrot, az csak hizlal.
2014. jún. 17. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
31%
A hashajtó is segít a fogyásban ennyi erővel :)
2014. jún. 17. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Önmagában a citromos víztől nem fogsz fogyni. Elcsépelt dolgokat írok, de ha tetszik ha nem így van. Egészségtudatos táplálkozás, rendszeres testmozgás - ezekkel fogsz fogyni. Az étrend és a mozgás 70% - 30% arányban vannak. Tehát az étrend fontosabb. Naponta pedig igyál kb. 2-3 liter folyadékot, ami lehet a citromos víz is. A lényeg, hogy szénsavmentes és lehetőleg kalóriamentes legyen a folyadék. Víz, tea üresen, citromos víz stb. stb. A megfelelő folyadékmennyiség pörgeti az anyagcserét, csakúgy mint a rendszeres testmozgás ill. a napi ötszöri étkezés...
2014. jún. 17. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
100%
Nem a citromos víztől fogsz fogyni. Semmi haszna, ha mellette nem sportolsz. Ugyan is í citromlé lúgosít, ezáltal, ha sportolsz, könnyebben izzadsz. Én is ittam egy darabig, mellé rendszeresen sportoltam, el is kezdtem fogyni. De semmiképp ne bolti citromléből csináld. És ne tegyél a vízbe cukrot. Vágj fel egy fél 3/4 citromot, tedd bele egy üvegbe, engedj rá vizet. (én uborkát is tettem bele az íze miatt). Mellette pedig mozogj sokat, egyél egészségesen, különben nem valószínű hogy lefogysz.
2014. júl. 16. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!