Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy 2 hétig...

Miért van az, hogy 2 hétig csak csipszet és Nesteát ettem és ittam, és nemhogy híztam volna, hanem szabályszerűen fogytam és csinosodtam is?

Figyelt kérdés
Ha van itt dietetikus, vagy aki ehhez ért, elmagyarázná, hogy ez hogy történt?

2014. jún. 17. 18:40
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Kórházba akarsz jutni? Egyél rendesen!
2014. jún. 17. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem jutott semmilyen hasznos tápanyaghoz a szervezeted amiből építkezhetett volna, így felélte a tartalékokat. Még pár hónapig csinálnád és a kórházban kötnél ki alultápláltság miatt, mert semmilyen mikrotápanyaghoz nem juttatod a szervezetedet. Valószínű nem volt olyan mértékű a szénhidrátfogyasztás, hogy zsír legyen belőle. Gondolom nem ettél meg napi 6 zacskó csipszet, és nem ittál meg 3 1,5 lityis nesteát...
2014. jún. 17. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! 4 csipszet ettem meg, hol kisebbet, hol nagyobbat. És 1,5 liter Nesteát, és 1 liter ásványvizet ittam. 22 éves vagyok, lány.
2014. jún. 17. 19:20
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Ez kb. 1900 kcal (vagy egy kicsit kevesebb a csipsz méretétől függően), 19 g fehérje, 228 g szénhidrát és 95 g zsír. Miután a kalóriamennyiség nem több, mint amire egy felnőtt nőnek szüksége van ezért lehet, hogy nem híztál. De hogy "csinosodtál", az majdnem hogy kizárt. Max vesztettél egy kis izmot, mert nem kaptál elég fehérjét, de az izom veszése sosem lehet csinos, ugyanis az izmoktól szép az alakunk.
2014. jún. 17. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Tényleg nem szeretnék vitázni, de biztos, hogy nem jött ki 1900 kalóriára, mert minden este könnyűnek éreztem magam, és bármily hihetetlen, de tényleg fogytam, a csinosodást pedig arra értettem, hogy a hasam nagyon sokat fogyott ezalatt a 2 hét alatt.
2014. jún. 17. 19:52
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Persze, hogy "fogyott" a hasad, mivel éheztél, így kiürültek a beleid.
2014. jún. 17. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
cs belegondoltam csipsz es nestea felis oklendeztem
2014. jún. 17. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

En is no vagyok, de sosem ertettem azokat a lanyokat, noket akik azt hiszik akkor csinosak, ha lapos a hasuk szembol a tukorben. De se fenekuk, se melluk, se combjuk nincs. Csak ugy egyben vannak, mint egy 12 eves kisfiu.

Ezzel a "dietaddal" ezt fogod elerni max, de kiprobalhatod, hogy 1 honapig csak jegkremmel tomod magad, most itt a nyar, ragyogo alkalom, hajra ;D

ha nem is kerulsz rogton korhazba, de legalabb a normalis ferfiakat elkergeted iden nyarra, ugy hogy jovo nyaron sem jonnek vissza, olyan messzire futnak toled! :)

2014. jún. 18. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Nem szeretnék beképzelt lenni, de mellem is van és fenekem is!.... :)
2014. jún. 19. 06:42
 10/13 anonim ***** válasza:
Akkor mi a kérdés? csináld, ha neked jó. Folytasd ezt a "diétát" :D
2014. jún. 19. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!