Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Szeretném kérni a segítségetek...

Szeretném kérni a segítségeteket fogyásban.16 éves vagyok. Súlyom egész magas.160 cm és 78 kilo vagyok. Adjatok lécci tanácsot, hogy tudnék lefogyni koplalás nélkül, de tartósan, hogy ne hízzam vissza?

Figyelt kérdés
2010. jan. 3. 18:20
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
mozogj sokat!
2010. jan. 3. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
100%
Kb. ilyen idősen kezdtem el fogyózni. Változtattam az étrendemen. Sok gyümölcs, zöldség és a kenyér minimalizálása, illetve átváltása barna kenyérre vált be. Persze emelett szinte minden nap mozogtam, úsztam és tornáztam. Egyáltalán nem koplaltam, ugyanazt ettem, mint a többiek otthon, csak épp kevesebbet. Kitartás kell hozzá, az bizi... Nem szedtem vissza akkor a kilókat, most már túl vagyok egy szülésen és kezdem újra én is!
2010. jan. 3. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszi a segítséget. Nagyon remélem hogy sikerülni fog, mert nagyon kéne. Szerintetek kb 15 kilo normális, ha fogynák. Nem fog bajom lenni a hirtelen sulyváltozástól?
2010. jan. 3. 18:34
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Én 80kg voltam és 160cm, leadtam 20 kg-t! nem lett semmi bajom, nem ettem kenyeret, vacsorára csak gyümölcsöt ettem,.. jártam futni., De ha van kérdésed akkor én segítek szívesen:) írj esetleg privit.!:)
2010. jan. 3. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
16 L voltam:)
2010. jan. 3. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

szia! elsősorban nagyon sok sikert kívánok neked a fogyáshoz, én is ilyen idősen kezdtem el fogyózni, szinte mindent kipróbáltam. egy dolog vált be igazán, ami valóban tartós, és elsősorban látványos fogyást eredményezett. jó volt a közérzetem, megszépült az arcom, szóval nekem tényleg nagyon jó volt. ez volt a kalóriaszámlálós diéta. ennek nincs különösebb receptje, a lényege csupán a kalóriák számlálása. ha kitűzöl egy célt, hogy menniy kiló szeretnél lenni, akkor minden megálmodott kilóra számolj 30 kalóriát. így ha mondjuk 60kilóra vágysz, akkor egyél naponta 1800 kalóriányi ételt. figyelj arra, hogy sok folyadékot vigyél be a szervezetedbe, és hogy nagyon kevés, sőt inkább semennyi lisztet, cukrot és szintetikus anyagot tartalmazó ételt egyél!

itt egy cikk, ami támpontot adhat neked, hogy elkezdhesd!!!

[link]


persze te ne 1200 kcal-al csináld, majd ha fokozatosan potyognak le a kilóid, akkor viheted lejjebb a kalóriamennyiséget is :)


(egyet még be kell vallanom, hogy bár mindenki úgy tartja, hogy a mozgás elengedhetetlen része a tartós fogyásnak, én egy méter plusz, heti két tesi órán kívüli futást, vagy mozgást nem csináltam :D egy oka ennek, hogy lusta vagyok, és ennek ellenére ment le rólam 10 kiló)


drukkolok, ha még esetleg segíthetek, akkor írj!!

2010. jan. 3. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

és még egy dolog, hogy nem lesz semmilyen betegséged, vagy bármilyen lelki, vagy testi problémád, ha fokozatosan teszed mindezt, nem rögtön nullkalóriás ételekkel, és persze ha nem koplalsz! ez fontos

és egyértelműen, nem azt akartam sugallni azzal, hogy én nem mozogtam, hogy neked sem kell, csak azt, hogy egy ilyen elhatározás elsősorban az életmódváltással kezdődik, aminek az első lépése, hogy az étrendeden változtatsz!!

persze egy két napi súlyzózás mehet. én a futást csak azért nem csináltam, és ma sem, mert begörcsöl a lába tőle.


ismét hajrá!! üdv :)

2010. jan. 3. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!