Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Szükségem lenne a segítségetek...

Szükségem lenne a segítségetekre, milyen tanácsokat tudtok adni és hogyan csináljam?

Figyelt kérdés

17 éves lány vagyok 186 cm és 66 kg vagyok. :( 1 évvel ezelőtt még 46 kg voltam. A lényeg, hogy nagyon sokat híztam és úgyan azt eszem mint régen. Voltam már orvosnál is ezzel a problémával mivel az iskolaorvos elküldött pajzsmirigy vizsgálatra de szerencsére nem küdök ezzel a problémával. Valaki járt már hasonló helyzetben?

Nagyon szeretnék lefogyni de eddig nem sikerült... már nagyon szégyenlem magam, már az utcára sem merek kimenni és párosult hozzá, hogy kisebbségi komplexusom is van. Ezért szeretnék mindenképpen lefogyni és ehez kérném a segítégeteket.pl. diéta,életmódváltás,mozgás



2014. jún. 19. 21:30
 1/2 anonim ***** válasza:
186 cm es 66 kilo? Kizart, hogy egy kicsit is kover legyel. [link]
2014. jún. 19. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Bocsánat elírtam 168 cm. Sajnálom.
2014. jún. 19. 21:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!