Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Borzasztó sokat és rossz...

Borzasztó sokat és rossz kajákat ettem! Mit csináljak hogy ne hízzak?!

Figyelt kérdés
Lassan 3 hónapja egészségesen táplálkozom, tehát egyáltalán nem koplalok. De ma kirándulni voltunk és nem tudom mi történt de minden olyat bezabáltam amit egyébként nem ennék meg mert számomra "egészségtelen". De egyszerűen nem bírtam leállni az evéssel, amíg odáig nem fajult, hogy olyan rosszul lettem hogy egy részét ki is hánytam. Kiszámoltam kb. olyan 3000-3500 kcal lehetett. Nagyon elkeseredtem hogy mindent tönkretettem....:( Mit csinálhatnék hogy valahogy ezt ellensúlyozzam, mert valamit muszáj mert a lelkem csak így nyugszik meg ha tudom hogy helyrehoztam... 157cm/52kg/L
2014. jún. 21. 21:00
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem tettél semmit tönkre.Felszalad rád egy kis víz és ennyi.Viszont tapasztalatból mondom, hogy hagyd a fenébe az egészséges kajálást és életmód váltást ha NEM tesz boldoggá.Én férfi vagyok, súlyzós edzést végzek és a hájas testemből precíz diétával egészen jó külsőt építettem magamnak DE nem vagyok boldogabb.Dagadtan, egészségtelen de finom kajákkal tömve magam ezerszer boldogabb voltam.Csak másoknak való megfelelésből sportolok és eszem precízen, unalmas de egészséges ételeket.Véleményem szerint gyerekkorunktól vagyunk alapvetően véglegesen elrontva amikor a szüleink rászoktatnak minket a természetellenesen finom, cukros ételekre.Tehát, hidd el semmi baj nem lett belőle, a tested NEM képes zsírosodni ennyi idő alatt.Lehet, hogy úgy tűnik de érdemi zsírosodás egyszerűen nem következhet be ennyitől.
2014. jún. 21. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

1-es, tökéletesen igazad van, én is így vagyok vele. Átálltam egy egészséges étrendre, sportolok, el is értem a kívánt alakom, mégis szörnyen boldogtalan vagy. Valahogy az önbizalmam növelését a "megfelelő" külsőnek az eléréseben láttam, de jól kinézni nem minden. Bocsi kérdező, nem bátortalanítani akarlak, de ha ilyen rosszul érzed magad, lehet, hogy el kellene gondolkodni az egészen....

Én már hetek óta ezt teszem, de még nem jutottam magammal 1ről a 2re.

2014. jún. 21. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Így van, egyáltalán nem minden.Ráadásul én férfi vagyok.Azt vettem észre, hogy amióta "egészségesen" élek teljesen megszűnt a libidóm is, hozzáteszem, hogy a fehérje bevitel 2 gramm / testsúlykilogramm,a szénhidrát 4g/tskg és a telítetlen zsírokat sem hanyagolom el.Nem furcsa, hogy jobban kellene hogy érezzünk magunkat? Minden étkezés olyan mintha papírt ennék.Én addig akarok így élni amig 35-40 éves kort el nem érem.Szeretnék öregkoromban úgy visszaemlékezni a fiatal éveimre, hogy kihoztam a testemből (is) a maximumot amit tudtam.De utána már nem fogok aszkéta életet élni.Egyébként ti hány évesek vagytok?
2014. jún. 22. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
1-es, így látatlanban is szimpi vagy itt a sok képmutató alak között :) NEm hiszem el ugyanis, hogy olyan sok ember (biztos van olyan, de nem mindenki) jól érzi magát úgy hogy SOHA nem eszik semmi csokit, vagy bármi hízlaló, egészségtelen kaját. Ez olyan őszinte volt. Én csak nemrég eszem egészségesebben (vagy inkább kevesebbet mint előtte) és nagyon sokszor kívánom az "egészségtelen" kaját. Csak hát tudom, hogy vissza kell fognom magam, ha jobban akarok kinézni.
2014. jún. 22. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ez érdekes. Nekem jobban esik a szerintem egészségesebb étrend, sokkal élvezetesebb. Néha vagyok egy buliban és kilengek... Nem esik jól. Nem vesztek semmit, ha betartom a saját szabályaimat :) Talán mert nagyon zsírosan eszem, ami nagyon jó testemnek, lelkemnek. Azért nem ketogén, az már nem lenne jó egyiknek sem.

A csokit kedvelem, de nem lenne óriási veszteség az sem, ha sosem enném. Annyi jó étel van, az édességre pedig nincs kifejezetten szüksége a testnek. De mivel jó, nem zárom ki őket, max. minimalizálom a velük történő szénhidrátbevitelt :D

2014. jún. 22. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!