Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Milyen tornákat (vagy valamily...

Milyen tornákat (vagy valamilyen sportot, amit lehet itthon csinálni) ajánlanátok, ami jó egy olyan embernek, akin van 20-25 kg felesleg, és sohasem sportolt tartósan?

Figyelt kérdés

Fegyencedzést és futást még halasztom egy picit,de eredetileg ezt terveztem....

Az étkezéssel nincs gond,pár napja álltam át egészségesebbre.

165cm és 80-85 kg között vagyok


2014. jún. 23. 18:53
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha a kaja tényleg rendben van, akkor heti 3-4-szer egy óra tempós gyaloglás. A fegyencedzésről nem sokat tudok, egyesek szerint hülyeség, mások szerint jó dolog. Épp ma beszélt róla egy srác a teremben, hogy fokozatosan fel van építve az edzésterv, így kezdők is el tudják kezdeni. Ha így van, tudod csinálni, akkor ne halaszd, minél előbb elkezded, annál jobb, úgyis illik pár hónapig szoktatni a tested a terheléshez. Súlyzózásnál sem azzal kezdünk, hogy szétszakítjuk magunkat, hanem szükség van pár hónap bevezető edzésre, ahol kis súlyokkal szoktatjuk a testet a megnövekedett terheléshez, különben könnyen sérülés lehet a vége.
2014. jún. 23. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi a választ :)
2014. jún. 24. 12:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!