Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Őszintén, ért már valaha...

Őszintén, ért már valaha bármilyen megkülönböztetés a túlsúlyod miatt?

Figyelt kérdés
De nem olyan "XY görbén nézett rám, biztosan azért, mert kövér vagyok" hanem olyan, amikor egyértelműen csakis a túlsúly miatt ért valami hátrány.
2014. jún. 25. 15:02
 1/2 anonim ***** válasza:
Nap mint nap. Tudat alatt is máshogy reagálnak az emberek egy kövérebb, vagy más okból csúnyább emberre. Nézd meg pl. a nőket, egy jóképű faszinak bármit elhisznek. Tehát konkrétumot nem tudok mondani, hogy mondjuk nem szállhattam fel a hullámvasútra, mert kövér vagyok, de a következményekkel nap mint nap szembesül az ember, még ha nem is tud róla. Emellett egy Casanova sem vagyok, kinek kéne egy kövér férfi? Ezért is változtattam meg az életem.
2014. jún. 25. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nem sűrűn, mivel nem olyan nagymértékű a túlsúlyom, másoknak annyira nem tűnik fel, ruhában nem olyan szembetűnő (az arcom elég vékony és nem hordok olyat amiből mindenem kilóg).


Jópár éve volt egy fickó egy szórakozóhelyen aki így spontán átfogta a derekamat (eleve elég rosszul reagálom le az ilyesmit), és az úszógumimat taperolva megjegyezte hogy "mmmm de jó kis husika vagy" - na ez zavart. Őt valszeg kevésbé, mert nyomult rám.

Másra ilyesmire nem emlékszem.

2014. jún. 26. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!