Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mit tudok még tenni a fogyás...

Mit tudok még tenni a fogyás érdekében, illetve eredményes lehet e az elképzelésem?

Figyelt kérdés

Oda figyelt táplálkozással szeretném kezdeni, ami napi 3-5 étkezést jelentene.(kevés szénhidrát, sok zöldség, fehér hús) Este 5 után nem ennék, viszont kondiba, edzeni csak munka után tudok menni 22.00-23.30-ig. Találtam olyan edzőtermet ahol még van ilyenkor zsírégető óra,és utána lehet még szaunázni is.

Tudtok esetleg abban segíteni, tudok e még valamit tenni a kívánt súly eléréséhez? Érdemes edzéshez fogyasztani BioTeches dolgokat? Ha igen mit?


2014. jún. 25. 22:29
 1/1 anonim ***** válasza:

Este 5 után nem evés hülyeség, főleg ha este mész edzeni. Ha tízkor mész edzeni, szerintem 8-kor még belefér egy kaja, főleg ha nincs benne szénhidrát.

BioTech felé nekem nem sok bizalmam van. Scitec mellett a másik kamu amerikai cég, valójában mindkettő magyar. A Scitec mondjuk bizalomgerjesztőbb, ha már a kettő közül kéne választani. Interneten rengeteg féle márkát megtalálsz. Ne márkanév, hanem minőség (összetétel) alapján válassz. Az ajánlott alap kiegészítők jellemzően a multivitamonok, egy tejsavófehérje és egy izületvédő.

Én a nutritiondiscount.eu oldalról vásárolok, de létezik rengeteg hasonló bolt, van aki külföldről rendel, pl Myproteinről. Bodybuildingbolt is jó állítólag, az árai úgy nézem nagyon rendben vannak. Azt azért tudd, hogy ezekre elég sok pénzt el lehet verni, és bár hasznosak, szerintem nem ezen múlik a siker. Én mondjuk használom ezeket, de nem próbáltam mi történik, ha elhagyom, kivéve az izületvédőt, abból csak kifogtam egy rosszat, és a súlyzózás pár héten belül problémát jelentett.

2014. jún. 25. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!