Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Szerintetek ez így működhet?...

Szerintetek ez így működhet? (fogyókúra+formásodás)

Figyelt kérdés

Ebben az évben kerültem koliba, és felszedtem egy csomót, mert nem figyeltem, mit eszek. Azt találtam ki, hogy mindennap bicózok. Ez egy 20-25 km-es táv, elég jó terep, van egyenletes rész, pár emelkedő és néhány lejtő is. Már voltam erre, meg kell hajtanom azért magamat, hogy haladjak. Lehet kipróbálok majd pár tornát is. Emellett megpróbálom kizárni a cukros dolgokat az étrendemből, üdítők helyett vizet iszok, és minél kevesebb kenyeret eszek. Ha meg visszamegyek koliba, akkor majd görkorizok a Duna-parton vagy lejárok a konditerembe, ahol van futógép, step-pad, szobabicikli stb. És megválogatom, mit eszek meg.


Olyan 5-10 kilótól szeretnék megszabadulni.


Szerintetek így vissza tudok fogyni? Tudom, hogy biciklizés helyett sokan javasolják a futást, de én azt utálok, és rettentő unalmasnak is találom... A másik kérdésem az lenne, hogy ez a módszer segíthet kicsit javítani a narancsbőrömön (combon)???



2014. jún. 26. 20:30
 1/2 anonim ***** válasza:

A mozgás mindig segít, de a lényeg hogy mellé megfelelő diéta is társuljon.

Én is bicajozok, de még csak most kezdtem, viszont már érzem hogy jó hatással van rám.

A narancsbőrön nem tudom segít-e, arra én dermarollert használok, az bevált.

2014. jún. 26. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Csak azért, mert utána olvastam a narancsbőr "biológia" magyarázatának. Röviden annyi a lényeg, hogy a narancsbőrt a bőr irha rétegeiben, a kötőszövetek környékén lerakódott salakanyagok okozzák. Ezek a salakanyagok elméletileg a zsírból, szénhidrátból, cukorból származnak. Ezeknek a fogyasztását kell minimalizálni a cikk szerint, sok folyadékfogyasztás és heti 5*30 perc testmozgás mellett.
2014. jún. 26. 23:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!