Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 15 évesen súlytartásként...

15 évesen súlytartásként harcosok étrendje?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

15 éves vagyok,lány, 50-52kg körül és kb 170cm. Eddig kalóriákat számoltam, meg szénhidrátot, de már kezd elegem lenni a méregetés/számolgatásból, és este amikor ugye végre összegyűlik a család és eszünk egy jót, akkor már én szinte semmit nem ehetek. Ezért gondoltam a harcosok étrendjére, egyszer már csináltam egy kisebb ideig, akkor tudom,hogy energikusabb is lettem tőle..Szerintetek súlytartásként működhetne? Vagy csak úgy ha még mindig számolnám mellé a kalóriákat? (Egyébként edzeni 2-3-szor járok konditerembe egy héten)



2014. jún. 27. 07:45
 1/4 anonim ***** válasza:

Súlytartásként: Egyél naponta 3x, sok gyümölcsöt zöldséget, néha ha kilengsz fogd vissza magadat. Így, a normális és az egészséges, ne az (egyébként a világ egyik leghatalmasabb becsapását) az önkinzó harcosokétrendjét válaszd. Egészségtelen és mégnem is kényelmes megoldás. Majd 60 évesen megtbetetsz a "15 évesen súlyttartottam" incidensed miatt.

Könyörgöm, ne.

2014. jún. 27. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Csak az a baj, a héten se volt lehetőségem edzeni, viszont vacsira mindig vagy kaját rendeltünk vagy hambi stb. Az ilyeneket persze kerülöm már egy éve és rájuk se nézek, de kezdem kicsit unni. Ezért tűnt jónak a Harcosok Étrendje.
2014. jún. 27. 16:20
 3/4 anonim válasza:
Én úgy tudtam a harcosok étrendje az diéta. és fogysz tőle, nem a súlyodat tartod vele.
2014. aug. 5. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Igen, én is úgy tudom, hogy diéta..ami tudtommal étrendet jelent (bár tudom, hogy sokan nem ebben az értelemben használják), ami nem feltétlen fogyásra alkalmas :)

De pont ezért szeretném az ebben tapasztaltak véleményét kérni.

2014. aug. 11. 16:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!