Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mit csináljak, hogy eltüntesse...

Mit csináljak, hogy eltüntessem? Nagyon rossz érzés.

Figyelt kérdés
Alapvetően nincs gondom azzal, ahogy kinézek. Vagyis hát van, de csak egy dolog bánt nagyon. Az, hogy vastag a karom, és hónaljhájam is van. Annyira aránytalan, mert a lában és a hasam teljesen rendben van, azonban ott van ez a felesleg, és nagyon szeretnék megszabadulni tőle végre, mert nem merek kimenni a strandra, nem merek ujjatlant felvenni. És akárhányszor súlyzózok, nagyon elkezd fájni a vállízületem. Futni, és egyéb más dolgokat pedig nem csinálhatok egy csontbetegség miatt, és próbálok kevesebb szénhidrátot bevinni, a péksütiket, csokikat, cukrokat teljesen elhagytam, viszont már születésem óta nem eszek húst. Mit csináljak? Olyan rossz ez, és sokat sírok emiatt.
2014. jún. 29. 12:57
 1/5 anonim ***** válasza:

Az a baj hogy csak karból nem tudsz fogyni. Kéne teljes értékű fehérje is az étrendedbe ha már totál vega vagy. Testsúly kilogrammonként legalább 1 gramm fehérje meg 2-3 gramm szénhidrát és plussz zöldségek. A fehérjét akár beviheted táplálékkiegészítővel is pl Whey Zero.


A fehérje kell, jó szénhidrát megint kell, zöldség is kell mert lassítja a szénhidrátok felszívódását tehát nem lesz hirtelen inzulin reakció és persze tisztítja méregteleníti a szervezetet. Multivitamin megint kell, főleg neked a vegák a B12 miatt szedik előszeretettel. Napi 2-3 liter víz megint kell.


Mozgásnak pedig tempós gyaloglás, kevés gyakorlat van ami ennél hatásosabb zsírégetésre. De a kajálásodon fog múlni 60 %-ban. Plussz bicepsz, tricepsz kis súllyal 3x15. és légyszíves ne sírj ez miatt mert valakinek még lába sincs és mégis boldog :)

2014. jún. 29. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Sajnos semmit, diétázol (a fehérjét erősen pótolni kéne), sportolsz aztán majd lemegy... meg a többi is.


Sajna én is aránytalan vagyok, nekem a felkar + hónalj és mell közötti háj ÉS a comb és csípő ilyen makacs részek, mire eljutok addig hogy ezek szépen, normálisan nézzenek ki, a testem többi része olyan mintha hadifogolytáborból szalajtottak volna, beesett koponyaszerű arc, kilógó csontok. :( Fúj.

Sehogy se jó.

2014. jún. 29. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm. Egyébként naponta körülbelül 80-100 gramm fehérjét viszek be ebből kb. 40 gramm állati eredetű, és 180-210 gramm szénhidrátot, de mind lassan felszívódó. És a zsírt pedig próbálom a lehető legkisebb szinten tartani (60-70 gramm), B vitam komplexet szedek, vasat, C vitamint, Magnéziumot, és D vitamint. Napi kb. fél-háromnegyeg kg zöldség, kevés gyümölcs, zabpehely, és a többi

Az a baj, hogy csak lassan sétálhatok, mert a betegség a

medencecsontomban van, és 1 óra lassab séta uán is hasogat, és az orvos is megmondta, hogy kíméljem, néha próbálok nyújtani, hogy mégse tunyuljanak el annyira az izmaim, csak annyira rosszul érzem magam, hogy ilyen a karom.

1-es válaszoló!

Teljesen tisztában vagyok vele, hogy sok ember karok, vagy lábak nélkül él, és tudom, hogy iszonyat szerencsé vagyok ebből a szempomtból, de hidd el velem is sok minden történt annak ellenére, hogy igencsak fiatal vagyok.Láttam én már pszichiátriai betegeket (bátyám többször volt bent). És magam is megtapasztaltam már komolyabb betegségeket (hasnyálmirigy gyulladás), és folyamatosan kontrollra járok, és tudom, hogy ez milyen kegyetlen világ, meghalt egy számomra nagyon fontos személy, de valamiért ez engem mégis nagyon zavar. Hogy a külsőm miatt nagyon sokat piszkáltak, és még mindig az van bennem, hogy kövér vagyok, pedig igazából nem is. De sajnos rosszul érzem magam a bőrömben.

2014. jún. 29. 15:31
 4/5 anonim ***** válasza:

Kérlek ne érts félre, nem akartalak megbántani. Csak arra reagáltam amit írtál úgy értelmeztem hogy teljesen vega vagy, tehát nulla állati eredetű fehérje. Rendben, értem hogy mindent elkövetsz. Minden a fejben dől el, az is ha rosszul érzed magad és az is ha jól. Tudnék mesélni hogy velem mi van és akkor a te problémád azonnal semmiségnek tűnne a számodra. De mivel a panaszkodást minden körülmények közt elkerülöm, ezért most sem teszem.

Szép hétvégét.

2014. jún. 29. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Rendben. Neked is. És köszönöm a válaszodat. Egyébként nem mindig van az, hogy ilyen rosszul érzem magam, csak van, hogy ez nagyon kiborít.
2014. jún. 29. 17:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!